Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 1
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 2
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 3
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 4
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 5
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 6
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 7
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 8
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 9
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 10
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 11
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 12
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 13
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 14
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 1
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 2
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 3
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 4
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 5
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 6
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 7
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 8
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 9
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 10
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 11
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 12
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 13
Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 14

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit

hetim

Detajet e produktit të tryezës së ngrënies prej qeramikeInformacioni i Prodhimit


Nga dizajni deri te prodhimi, tavolina e ngrënies qeramike i kushtohet vëmendje të madhe detajeve. Duke përdorur pajisjet e avancuara të inspektimit në produkt, shumë probleme të cilësisë së produktit mund të zbulohen menjëherë, gjë që ka përmirësuar në mënyrë efektive cilësinë. Është i personalizueshëm me specifika të ndryshme në harmoni me nevojat e klientëve.

Teknika profesionale

Makina e kompjuterizuar për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.

100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 15

Tabela Sipërme

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 16

BKX01

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 17

BKX-02

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 18

BKX-03

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 19

BKX-C07

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 20

BKX-C09

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 21

BKX-C14

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 22

Baza e Tabelës së Aluminit

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 31

BKX-A-01

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 32

BKX-A-02

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 33

BKX-A-03

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 34

BKX-A-04

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 35

BKX-A-05

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 36

BKX-A-06

Ndërmarrja e ushqimit të ushqimit 37

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,   por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &D zgjidhje, BK Ciandre, një mobilje globale R & D ofrues i zgjidhjes.Shpesh kompanisë


• Kompania jonë ka avantazhe të dukshme në vendndodhje dhe transporti është i përshtatshëm, duke hedhur një themel të mirë për zhvillimin.
• Rrjeti i shitjeve të kompanisë sonë është përhapur në shumë provinca, qytete dhe rajone autonome në Kinë. Përveç kësaj, produktet eksportohen edhe në Azinë Juglindore, Australi, Amerikën e Veriut dhe vende dhe rajone të tjera.
• Që nga themelimi në kompaninë tonë ka përjetuar vështirësi të ndryshme gjatë zhvillimit të vazhdueshëm prej vitesh. Ne kemi grumbulluar përvojë të pasur dhe kemi arritur rezultate të shkëlqyera. Tani, ne kemi një pozicion të lartë në industri.
• Me një sistem të shkëlqyer të menaxhimit të logjistikës, është e përkushtuar të ofrojë shpërndarje efikase për klientët, në mënyrë që të përmirësojë kënaqësinë e tyre me kompaninë tonë.
Lini informacionin tuaj të kontaktit dhe do t'ju ofrojë mostrën më të fundit falas!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.