Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 1
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 2
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 3
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 4
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 5
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 6
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 7
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 8
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 1
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 2
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 3
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 4
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 5
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 6
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 7
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 8

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani

hetim

Detajet e produktit të kompletit të tavolinës së ngrënies prej qeramikeShqyrtimi i prodhimeve


Dizajni i kompletit të tavolinës së ngrënies qeramike është fokusuar në ndjekjen e tendencave të tregut. Është 100% i kualifikuar, pa asnjë mangësi apo defekt. Shërbimi i mirë dhe cilësia superiore janë faktorë kyç për suksesin e tavolinës së ngrënies prej qeramike në tregun e huaj.Përshkrimi


I mbështetur nga teknologjia e avancuar, ka një përparim të madh në konkurrencën gjithëpërfshirëse të kompletit të tavolinave të ngrënies prej qeramike, siç tregohet në aspektet e mëposhtme.

Teknika profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 9

Tabela Sipërme
Tabela e sipërme Është moti & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, mirëmbajtje të ulët dhe të qëndrueshme.

Ceramic
Xhami
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 10

BKX01

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 11

BKX02

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 12

BKX03

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 13

BKX04

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 14

BKX05

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 15

BKX06

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 16

BKX-C05

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 17

BKX-C06

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 18

BKX-C11

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 19

BKX-C13

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 20

BKX-C14

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 21

BKX-C15

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 22

BKX-G-01

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 23

BKX-G-02

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 24

BKX-G-03

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 25

BKX-G-04

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 26

BKX-G-05

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 27

BKX-G-06

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 28

BKX-G-07

Baza e Tabelës së Aluminit
Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.

Alumini
Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 29

BKX-A-01

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 30

BKX-A-01

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 31

BKX-A-01

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 32

BKX-A-01

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 33

BKX-A-01

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 34

BKX-A-01

Set Tavoline Ngrineje Qeramike Kompani 35

BKX-A-01

OEM/R i fortë &Aftësia e dizajnit D

BBK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.Informacioni i ndërmarrjes


është një kompani profesionale e dedikuar R &D dhe prodhimi i Ne jemi aktualisht të vendosur në të udhëhequr nga nevojat e klientëve, është e angazhuar për të ofruar shërbimet më të mira për klientët. Me kalimin e viteve, ne i jemi përkushtuar R &D dhe prodhimin e produkteve tona. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi kontaktoni stafin tonë të shërbimit të klientit në internet.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.