Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 1
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 2
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 3
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 4
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 5
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 6
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 7
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 1
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 2
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 3
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 4
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 5
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 6
Tavolinë e ushqimit të ceramikës 7

Tavolinë e ushqimit të ceramikës

hetim

Detajet e produktit të kompletit të tavolinës së ngrënies prej qeramikeDetaji i shpejtë


Kompleti i tavolinës së ngrënies prej qeramike është projektuar nga një staf me përvojë i cili ka një eksperiencë shumëvjeçare në dizajn. Produkti është i garantuar të përmbushë standardet më të larta të cilësisë në industri. Kompleti i tavolinës së ngrënies prej qeramike i zhvilluar nga përdoret gjerësisht në fusha të ndryshme. Cilësia për kompletin e tavolinave të ngrënies qeramike është ajo që ne mund të garantojmë për klientët.Futja e prodhimit


Kompleti i tavolinës së ngrënies prej qeramike është përmirësuar ndjeshëm në mënyrë shkencore, siç tregohet në aspektet e mëposhtme.

Një grup i shkëlqyer tavolinash të rregulluara në rrasa duke pasur një llogari alumini në qendër.  

Statuario Altissimo lejon koleksionin të interpretojë mjedise të ndryshme, nga hapësira shtëpiake në ato profesionale,

  Me a  shumëllojshmëri e madhe e dimensioneve dhe kombinim i lirë i përfundimeve të aluminit, qelqit dhe drurit.

Është me të vërtetë një opsion që mund të përfshihet plotësisht në shumicën e sistemeve të organizatës.

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 8

Tabela Sipërme

tekstura dhe madhësia qeramike mund të personalizohen, Nëse do.  , ju jeni në gjendje të kombinoni dhe përshtatni madhësitë dhe stilet për të prodhuar modele pllakash.  Kur bëhet fjalë për xhamin dhe qeramikën normale, ka kaq shumë dizajne të ndryshme për të zgjedhur  .  Pllakat qeramike ju ofrojnë më shumë kontroll mbi dyshemenë tuaj sesa llojet e tjera të dyshemesë.


Tavolinë e ushqimit të ceramikës 9

BKX01

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 10

BKX-02

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 11

BKX-03

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 12

BKX-C07

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 13

BKX-C09

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 14

BKX-C14

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 15

Baza e Tabelës së Aluminit

Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.

Bk CIANDRE do të jetë këtu për t'ju ndihmuar të zgjidhni bazën e duhur të stendës metalike për kompaninë tuaj.  

Të gjithë ne jemi a  furnizuesi kryesor i bazave të tavolinave të ambienteve të jetesës prej alumini për bizneset dhe rezidencat e mikpritjes.  

Këndet rutinore të tavolinës së aluminit janë vlerësuar për përdorim të jashtëm.  

Këto bazamente të lehta tavoline janë oborr dhe kafene të jashtme pasi janë të lehta për t'u lëvizur.  

Bazat e tavolinës kanë një.  pezullim i patentuar që parandalon lëkundjet në dysheme të pabarabarta.

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 24

BKX-A-01

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 25

BKX-A-02

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 26

BKX-A-03

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 27

BKX-A-04

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 28

BKX-A-05

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 29

BKX-A-06

Tavolinë e ushqimit të ceramikës 30

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit,

E cila na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,  

por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &Zgjidhjet D,

BK Ciandre, një mobilje globale R & D ofrues i zgjidhjes. Ishin një kompani me shërbim të plotë të dizajnit të mobiljeve.  Ne jemi të përkushtuar për të harmonizuar të gjitha aspektet e mobiljeve të shtëpisë.  R ynë &Qendra D është vazhdimisht në kërkim të inovacionit duke pasur vetë-  krijoi motive kërkimore dhe përmirësimi.  

Të gjithë duhet të jenë të hapur ndaj OEM!Informacioni i ndërmarrjes


wgkadovs gëzon një reputacion të caktuar në industrinë e kompleteve të tavolinave të ngrënies prej qeramike. Ekipi ynë i prodhimit përbëhet nga ekspertë me përvojë. Qoftë si një zgjidhje standarde apo një zgjidhje me porosi, ato prodhojnë produkte me cilësi të lartë, duke përfshirë tavolinën e ngrënies prej qeramike me ndjeshmëri të lartë çdo ditë. i dedikohet rritjes së tavolinave të ngrënies prej qeramike me kosto të reduktuar por me cilësi të lartë. Kërkoni online!
Produktet tona janë të besueshme në cilësi, të ndryshme në lloj dhe me çmim të përballueshëm. Klientët në nevojë janë të mirëpritur të na kontaktojnë. Ne sinqerisht shpresojmë të arrijmë bashkëpunim miqësor, zhvillim të përbashkët dhe përfitim reciprok me ju!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.