+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 1
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 2
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 3
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 4
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 5
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 6
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 7
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 1
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 2
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 3
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 4
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 5
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 6
Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 7

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike

hetim

Detajet e produktit të tabelës së zgjatur qeramikePërshkrimi


Lëndët e para të tavolinës së zgjatshme qeramike janë superiore dhe në këtë mënyrë del me cilësi të lartë. Cilësia e produktit është përmirësuar për shkak të zbatimit të një sistemi të rreptë të menaxhimit të cilësisë. duket se ka siguruar avantazh konkurrues në tregjet e tavolinave të zgjatura prej qeramike.

Sipër tavoline me pllakë qeramike/porcelani

Pjesa e sipërme e tavolinës mund të jetë qeramike, druri dhe qelqi të cilat janë moti & UV rezistent dhe i fortë.


Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 8

BKX01

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 9

BKX-02

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 10

BKX-03

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 11

BKX-C07

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 12

BKX-C09

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 13

BKX-C14

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 14

Baza e Tabelës së Aluminit

Këmbë alumini të veshura me pluhur Tiger, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit, motit dhe ujit.

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 23

BKX-A-01

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 24

BKX-A-02

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 25

BKX-A-03

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 26

BKX-A-04

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 27

BKX-A-05

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 28

BKX-A-06

Kompania e markës së tavolinave të zgjatshme qeramike 29

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.Karakteristika e kompanisë


• u krijua zyrtarisht në Me kalimin e viteve, ne gëzojmë një reputacion të mirë në industri në varësi të teknologjisë profesionale, produkteve cilësore dhe shërbimeve të mira.
• Kompania jonë ka prezantuar një model të avancuar menaxhimi dhe një filozofi të shkëlqyer menaxhimi, dhe ka ndërtuar një ekip të fortë dhe profesional të menaxhimit.
• gëzon një vendndodhje të mirë gjeografike. Ka linja të ndryshme trafiku kryesore që kalojnë qytetin. Transporti i është i garantuar fuqishëm nga trafiku i papenguar.
• ka një rrjet të madh shitjesh me gamën e shitjeve që mbulon nga shumë provinca dhe qytete në rajone të vendit.
Të nderuar klient, mirëpresim të vizitoni faqen tonë! Nëse jeni të interesuar, ju lutemi lini informacionin tuaj të kontaktit. Ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë e mundur.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap