+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Tabela qeramike e zgjerueshme

Tavolina BK CIANDRE Qeramike e zgjerueshme karakterizohet për ndeja me atmosferë miqësore familjare ose miqsh. Bini në dashuri me këto tavolina të zgjatura bashkëkohore, ato ju lejojnë të prisni mysafirët tuaj pa u mbaruar hapësira, do të vlerësoni sistemin e saj të zgjerueshëm për mbrëmjet tuaja me miqtë. për madhësi të vogël ose të madhe, me ose pa zgjatim, ai ’Varet nga ju! Tavolina e bërë me pllaka guri të sinterizuar, fortësia e sipërfaqes është e lartë dhe është e vështirë të gërvishtet edhe

nuk ka të dhëna
ABOUT US
A nuk është bukur të kesh një tryezë që përshtatet sipas anëtarëve?  

Pasja e një tavoline zgjatuese në shtëpi ju lejon të shndërroni një tavolinë me katër vende në gjashtë ose dhjetë vende në asnjë kohë dhe pa përpjekje. Ato duken të jenë kompakte, por mund të strehojnë më shumë njerëz kur nevojitet. Këto janë zgjidhjet më të mira për të rregulluar mysafirët gjatë ahengjeve në shtëpi.


Në të vërtetë, ky mekanizëm është tërheqës për shumë njerëz. Ka mekanizma të ndryshëm, por çdo prodhues i tavolinave ngrënieje të zgjeruar ndjek metoda të ngjashme për të ndërtuar një lloj të veçantë. Ju mund të pyesni veten se cili nga mekanizmat e tavolinës zgjatuese është më i miri. Për të kuptuar, duhet të kaloni nëpër të gjitha llojet për të zgjedhur një më të mirë. Pra, le të eksplorojmë!


BK Ciandre – Zyra juaj e vetme për blerjen e tryezës më të mirë zgjatuese qeramike

Përvoja jonë, megjithatë, na tregon gjithashtu se kur kërkojnë për disa tavolina të zgjatura, njerëzit zakonisht presin dizajne minimaliste. Prandaj, ne ofrojmë atë që dëshironi. Ndër gamën tonë të mobiljeve të jashtëzakonshme moderne minimaliste, tavolina jonë zgjatuese qeramike është ajo që do të bie në sy për ju.


Megjithatë, nëse kjo nuk është zgjedhja juaj, ne kemi një gamë mobiljesh për ju. Pra, duhet të shikoni produktet tona dhe të zgjidhni atë që ju pëlqen më shumë.

Pasja e një tavoline zgjatuese në shtëpi ju lejon të shndërroni një tavolinë me katër vende në gjashtë ose dhjetë vende në asnjë kohë dhe pa përpjekje. Ato duken të jenë kompakte, por mund të strehojnë më shumë njerëz kur nevojitet. Këto janë zgjidhjet më të mira për të rregulluar mysafirët gjatë ahengjeve në shtëpi.


Në të vërtetë, ky mekanizëm është tërheqës për shumë njerëz. Ka mekanizma të ndryshëm, por çdo prodhues i tavolinave ngrënieje të zgjeruar ndjek metoda të ngjashme për të ndërtuar një lloj të veçantë. Ju mund të pyesni veten se cili nga mekanizmat e tavolinës zgjatuese është më i miri. Për të kuptuar, duhet të kaloni nëpër të gjitha llojet për të zgjedhur një më të mirë. Pra, le të eksplorojmë!


BK Ciandre – Zyra juaj e vetme për blerjen e tryezës më të mirë zgjatuese qeramike

Përvoja jonë, megjithatë, na tregon gjithashtu se kur kërkojnë për disa tavolina të zgjatura, njerëzit zakonisht presin dizajne minimaliste. Prandaj, ne ofrojmë atë që dëshironi. Ndër gamën tonë të mobiljeve të jashtëzakonshme moderne minimaliste, tavolina jonë zgjatuese qeramike është ajo që do të bie në sy për ju.


Megjithatë, nëse kjo nuk është zgjedhja juaj, ne kemi një gamë mobiljesh për ju. Pra, duhet të shikoni produktet tona dhe të zgjidhni atë që ju pëlqen më shumë.

DON’T MISS A THING!
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap