Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinë e gjallë të ceramik

Tavolina BK Ciandre me një estetikë rigoroze dhe racionale, për një hapësirë ​​ngrënieje me elegancë të rafinuar, me vlerën e shtuar të tavolinave prej qeramike.

Tavolina rigoroze dhe racionale, për një përdorim të jashtëzakonshëm ngrënieje, Forma e veçantë e strukturës së këmbëve të tavolinës në alumin të ekstruduar me vlerën e shtuar të sipërmeve qeramike jep një perceptim vizual plot ndjenjë.

Një tavolinë ngrënieje e përsosur për këtë rast është vendimtare, pavarësisht nëse është një darkë për dy apo një për të gjithë familjen.

Ne kemi tavolinën e përsosur të ngrënies për ju, pavarësisht nëse është e thjeshtë dhe e hijshme ose e rregullueshme dhe e zgjatshme.

nuk ka të dhëna
LIVING ROOM TABLE
Nata është më racionale se dita.  

Përdorni dritat për të krijuar një atmosferë të ngrohtë në frymëzimin e dekorit të dhomës së ndenjes.   Nëse e përshtatni me drita dhe kafe, mund të krijoni një ambient romantik. Tavani i sheshtë është i ngulitur me drita, i cili është shumë i përshtatshëm për t'u përdorur në idetë e frymëzimit të dhomës së ndenjes.

nuk ka të dhëna
Zgjidhni mobiljet e dhomës
Në zgjedhjen e mobiljeve të dhomës së ndenjes, duhet të zgjidhni një stil me linja të thjeshta dhe të ndezura, të cilat mund ta bëjnë hapësirën publike të duket më e gjerë. Nëse vendosni karrigen e ngrënies prej lëkure të butë minimaliste, jo vetëm që mund të relaksoheni dhe të mbështeteni, por edhe të krijoni një atmosferë komode. Bollëku i tij e bën mysafirin të integruar në mënyrë të përsosur në një dizajn të dhomës tuaj të ndenjes.


EXPLORE OUR BLOGS
Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
nuk ka të dhëna
DON’T MISS A THING!

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.