Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinë e jashtme qeramike

Tavolina e jashtme BK CIANDRE është e stilit minimalist, e thjeshtë dhe elegante. Pjesa e sipërme e tavolinës e bërë me pllaka guri të sinterizuar, fortësia e sipërfaqes është e lartë dhe është e vështirë të gërvishtet edhe kur fërkohet me metal. Ky material është rezistent jo vetëm ndaj nxehtësisë, por edhe ndaj të ftohtit. Gjithashtu është e vështirë të depërtohet, nuk ka pothuajse asnjë çngjyrosje apo deformim edhe nëse derdhet ujë ose njollë. Struktura e tavolinës e bërë me alumin dhe e veshur me pl

nuk ka të dhëna
Prodhuesi i tavolinave të ngrënies në natyrë
Prodhuesi i tavolinave të ngrënies në natyrë. Një kompani që prodhon tavolina ngrënieje qeramike në natyrë është një mundësi e shkëlqyer për ata që duan të kenë një tavolinë elegante dhe funksionale që mund të përdoret edhe jashtë. Këto tavolina janë jo vetëm të bukura, por edhe shumë të qëndrueshme, kështu që të jeni të sigurt se do të zgjasin për shumë vite. Për më tepër, këto tavolina vijnë në një larmi stilesh dhe ngjyrash, kështu që ju mund të gjeni atë që përshtatet në mënyrë të përkryer. Ne jemi krenarë që kemi një tavolinë që përdor të dyja këto materiale dhe mund të përdoret jo vetëm në ambiente të mbyllura, por edhe në kopshte. Struktura e saj elegante e dizajnuar ekskluzivisht dhe variacionet e ngjyrave i japin asaj fleksibilitetin për t'u kombinuar me shumë stile.

Sipërfaqja e tavolinës prej qeramike ka një sërë zgjedhjesh ngjyrash për t'u parë, të gjitha të frymëzuara nga natyra, me opsione që variojnë nga mermeri i bardhë, pamja e lisit apo edhe pamja e gurit blu për ata që guxojnë t'i japin ngjyrë kopshteve të tyre! Meqenëse është një material që përdoret si në dysheme ashtu edhe në mobilje, ai ka nevojë për pak ose aspak mirëmbajtje dhe pastrohet lehtë.   Baza e tavolinës mund të bëhet në matje jashtëzakonisht të gjata, deri në 9 m gjatësi dhe 1.20 m gjerësi, pa rrezikuar qëndrueshmërinë e saj. Me një zgjedhje për të gjithë, ai ofron mbi 10 ngjyra alumini për lyerje pluhur për t'u përshtatur ose kontrast me pjesën e sipërme prej qeramike. Për përdorim në natyrë, ka nevojë për pak ose aspak mirëmbajtje, duke ju lejuar kështu të përqendroheni në aspektet e rëndësishme të jetës suaj.  


Tavolina e ngrënies në natyrë po bëhet një mënyrë gjithnjë e më popullore për të argëtuar mysafirët tuaj. Megjithatë, gjetja e tabelës së duhur mund të jetë e vështirë. Ja ku prodhuesit e tavolinave të ngrënies në natyrë hyr brenda. Këto kompani bëjnë tavolina që janë perfekte për përdorim në natyrë. Ato janë bërë nga materiale të qëndrueshme që mund të përballojnë të gjitha kushtet e motit. Dhe ato vijnë në një shumëllojshmëri stilesh dhe ngjyrash për t'iu përshtatur çdo oborri ose oborri të shtëpisë. Pra, nëse jeni duke kërkuar për një tavolinë të zbukuruar apo diçka të thjeshtë dhe funksionale, një tavolinë ngrënieje në natyrë nga një prodhues me reputacion është padyshim një investim i mirë.


Cilat materiale janë më të përshtatshmet për përdorim të tavolinave të jashtme?
Opsioni më i mirë kur zgjidhni një Ngrënie në natyrë tavolina ose divani per perdorim jashte eshte alumini. Ka disa arsye pse. Si material, është i lehtë dhe i lakueshëm, prandaj lejon që ai të përdoret në një numër të madh produktesh. Për nga natyra, është rezistent ndaj korrozionit dhe miqësor ndaj mjedisit pasi është jo toksik dhe i riciklueshëm. Aftësia e tij për t'i rezistuar korrozionit e bën atë ideal për jashtë pasi mund të përballojë jo vetëm shiun dhe lagështinë, por edhe lagështinë nga pishinat dhe deti.   Një tjetër opsion i shkëlqyeshëm është një tryezë qeramike.   Një material sintetik, tavolina qeramike mund të përdoret në dysheme, kuzhina dhe mobilje. Është bërë nga balta e përzier me materiale të tjera inorganike, e tharë dhe e dhënë pamjen e mermerit. Poret e tij janë plotësisht të mbyllura, dhe për këtë arsye kanë përthithje zero deri në minimale. Si rezultat, tavolina qeramike ka një jetëgjatësi të gjatë dhe është gërvishtëse dhe rezistente ndaj nxehtësisë, ideale për përdorim të përditshëm.  


EXPLORE OUR BLOGS
Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
nuk ka të dhëna
DON’T MISS A THING!
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.