Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinë restoranti qeramike

Tavolina qeramike BK CIANDRE është e përshtatshme edhe për përdorim në restorant. Sipër tavoline e bërë me pllaka guri të sinterizuar, fortësia e sipërfaqes është MOHS 4   dhe është e vështirë të gërvishtesh edhe kur fërkohet me metal. Ky material është rezistent jo vetëm ndaj nxehtësisë, por edhe ndaj të ftohtit. Gjithashtu është e vështirë të depërtohet, nuk ka pothuajse asnjë çngjyrosje apo deformim edhe nëse derdhet ujë ose njollë. Struktura e tavolinës e bërë me alumin dhe e veshur me pluhur m

nuk ka të dhëna
Cila është gjëja më e rëndësishme për t'u kërkuar kur merrni mobilje?  
Sigurohuni që mobiljet të jenë të qëndrueshme, por edhe estetikisht të këndshme.  

Të tuaj   Tabela e dhomës së ngrënës   është një nga mobiljet thelbësore në shtëpinë tuaj. Në qendër të vëmendjes, duke qenë se është në ekranin kryesor, kjo pjesë e mobiljeve është vendi ku e gjithë familja mblidhet pas një dite të gjatë për të ngrënë darkë dhe për të ndarë histori.


Prandaj, zgjedhja e sipërfaqes së duhur të tryezës së ngrënies është me rëndësi të madhe.  Kur bëhet fjalë për tavolinat e ngrënies, nuk ka asnjë tjetër që mund të krahasohet me një sipërfaqe të bukur qeramike.

Njerëzit kërkojnë mobilje që nuk janë vetëm të përshtatshme për buxhetin, por duken elegant edhe në ekspozitë. Kjo është pikërisht çfarë. Tavolinë e ngrënjes së qeramikës   do t'ju ofrojë një ndjesi elegante pa zbrazur xhepin.


Përveç kësaj, gjallëria dhe dizajnet masive me të cilat vjen pjesa e sipërme prej qeramike e bëjnë atë zgjedhjen numër një për njerëzit. Majat prej qeramike mund të kopjojnë lehtësisht drurin, mermerin ose çdo teksturë tjetër natyrale dhe ta inkorporojnë atë bukur me pamjen e saj natyrore.  


Pra, pavarësisht nëse është bukuria natyrore e venave të mermerit në një majë qeramike ose ndonjë pamje kokrra druri që po kërkoni, një ekran i sipërm qeramik mund t'ju ofrojë gjithçka.


Prandaj,   Tavolinë e ngrënies me guri nga BK Ciandre do të bëjë blerjen perfekte!  
DON’T MISS A THING!

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.