+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 1
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 2
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 5
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 6
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 7
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 8
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 9
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 10
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 1
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 2
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 5
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 6
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 7
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 8
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 9
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 10

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1

hetim

Avantazhe të kompanisë


· Gjatë fazës së projektimit të tavolinës së jashtme qeramike, janë marrë në konsideratë shumë faktorë si fleksibiliteti, kohëzgjatja e ciklit, tolerancat, saktësia e madhësisë, etj.


· Produkti ka një veti anti-inflamatore. Elementet e pranishme në të ndihmojnë në freskimin dhe rinovimin natyral të lëkurës së lodhur.


· u ofron klientëve mjete të shumta komunikimi dhe përgjigje të shpejtë.


Teknika profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 11

Pllakë qeramike/porcelani Top tavoline

Tavolina qeramike quhet edhe tavolinë porcelani, tavolinë prej guri të sinteruar, varet nga vendi
Tabela e sipërme Është moti & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, mirëmbajtje të ulët dhe të qëndrueshme.

Ceramic
Xhami
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 12

BKX01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 13

BKX02

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 14

BKX03

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 15

BKX04

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 16

BKX05

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 17

BKX06

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 18

BKX-C05

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 19

BKX-C06

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 20

BKX-C11

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 21

BKX-C13

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 22

BKX-C14

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 23

BKX-C15

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 24

BKX-G-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 25

BKX-G-02

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 26

BKX-G-03

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 27

BKX-G-04

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 28

BKX-G-05

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 29

BKX-G-06

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 30

BKX-G-07

Baza e Tabelës së Aluminit
Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.

Alumini
Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 31

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 32

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 33

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 34

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 35

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 36

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 37

BKX-A-01

OEM/R i fortë &Aftësia e dizajnit D

BBK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.


Veçoritë e kompanisë


· është prodhuesi kryesor i tavolinave të ngrënies prej qeramike të zgjatshme në Kinë.


· Ne kemi integruar ekipin tonë të projektimit në fabrikën tonë. Ata kanë në mendje ide novatore. Ato na lejojnë të dizajnojmë produkte të reja dhe të përshtatim gamën tonë të produkteve me specifikimet e klientëve.


· Kënaqësia e klientit është synimi përfundimtar i wgkadovs.


Detaje të Prodhimit


Më pas, detajet e tryezës së ngrënies së sipërme qeramike janë paraqitur për ju.Zbatimi i produktit


Tavolina e ngrënies prej qeramike e prodhuar nga përdoret gjerësisht në terren për cilësinë e saj të shkëlqyer.


ka qenë e angazhuar në prodhimin e për shumë vite dhe ka grumbulluar përvojë të pasur në industri. Bazuar në këtë, ne mund të ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të shkëlqyera sipas situatave aktuale dhe nevojave të klientëve të ndryshëm.Krahasimi i produktit


tavolina e ngrënies prej qeramike ka përparësitë e mëposhtme ndaj produkteve të tjera të ngjashme.Avantazhe të ndërmarrjes


ka krijuar shumë marrëdhënie të mira bashkëpunimi përmes bashkëpunimit afatgjatë dhe të shumëfishtë me sipërmarrje të shkëlqyera në këtë fushë. Ajo ka hedhur një themel të fortë për zhvillimin tonë të qëndrueshëm.


Kompania jonë ka krijuar një sistem gjithëpërfshirës të garancisë së shërbimit. Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve shërbime më gjithëpërfshirëse, të shpejta dhe profesionale, me dëshirën për bashkëpunim të favorshëm me klientët.


ka qenë gjithmonë duke iu përmbajtur filozofisë së biznesit të 'tejkalimit të pritshmërive të klientit' dhe duke marrë si objektiv zhvillimi ndërtimin e ndërmarrjeve të famshme me integritet. Ne po përpiqemi të arrijmë një situatë të favorshme për shoqërinë, klientët, punonjësit dhe ndërmarrjet.


është e angazhuar në industri prej vitesh. Ne kemi teknologjinë kryesore të industrisë.


Përveç shitjeve drejtpërsëdrejti në qytetet kryesore të vendit, produktet e kompanisë sonë eksportohen edhe në Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut dhe disa vende e rajone.


Përshkrimi

Tavolinë më të lartë të ushqimit -1 38
Përmasa(mm) Inch
BK-TGH009 L W H L W H

1800 900 760 70 35 30


Detaje të prodhimit


Emri i në BK CIANDRE
Stili modeli BK-TGH009
Sipër i tabelës   siper tavoline me pllaka qeramike/porcelani
Baza e tabelës   Bazë e tabelës çelik
Aftësia e furnizimit 15000 copa/mujë
Paketare Fëmbat
Periudha e dorëzimit 25 ~ 35 ditë pas pagesës së depozitës
Personalizimi   E pranueshme
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap