Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 1
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 2
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 3
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 4
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 5
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 6
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 1
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 2
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 3
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 4
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 5
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 6

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3

hetim

 

Cili është ndryshimi midis Mermer dhe Qeramikë ?

Mermeri është një shkëmb metamorfik që gjendet në shumë vende të botës. Formohet kur gëlqerorët dhe shkëmbinjtë e tjerë i nënshtrohen temperaturave dhe presionit të lartë. Mermeri mund të lëmohet dhe përdoret për qëllime dekorative.

Qeramika, nga ana tjetër, është një material që përbëhet nga argjila ose ndonjë lloj tjetër materiali mineral i djegur në temperatura të larta derisa të arrijë një gjendje të ngurtësuar. Objektet qeramike zakonisht lustrohen me një shtresë me shkëlqim ose me shkëlqim për t'i bërë ato më tërheqëse.

Mermeri është bërë nga guri gëlqeror i cili i nënshtrohet ndryshimeve të nxehtësisë dhe presionit për të krijuar mermer. Mermeri mund të lëmohet për qëllime dekorative por qeramika nuk mundet sepse është djegur në temperatura shumë të larta gjë që e bën të vështirë dhe të paaftë për t'u derdhur në forma të ndryshme siç mund të jetë mermeri.

 

Qeramika dhe mermeret në idetë e dekorimit të shtëpisë

Qeramika dhe mermeret janë materiale që mund të përdoren në idetë e dekorimit të shtëpisë. Janë dy materiale të ndryshme me tekstura, ngjyra dhe forma të ndryshme. Qeramika përdoret shpesh në sende dekorative si vazo, pllaka dhe pjata. Mermeret nga ana tjetër përdoren gjithashtu për dekorim, por ato mund të përdoren gjithashtu për qëllime të ndryshme si vaska, banak dhe dysheme.

Përdorimi i qeramikës dhe mermerit në idetë e dekorimit të shtëpisë është shpesh për të shtuar një prekje personale në hapësirë ​​duke përdorur diçka që është bërë ose krijuar nga dikush tjetër.

 

Futja e prodhimit

 

Në përputhje me standardin e dizajnit, tavolina jonë e sipërme prej qeramike është e cilësisë së lartë. Ka kaluar teste gjithëpërfshirëse të performancës përpara se të largohej nga fabrika për të siguruar cilësinë e produktit. Ky produkt mund të plotësojë mirë nevojat e aplikimit të klientëve.

Teknika profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 7

Tabela Sipërme
Tavolina qeramike quhet edhe tavolinë porcelani, tavolinë prej guri të sinteruar, varet nga vendi.

Tabela e sipërme Është moti& Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, mirëmbajtje të ulët dhe të qëndrueshme.

Qeramike
Xhami
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 8

BKX01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 9

BKX02

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 10

BKX03

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 11

BKX04

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 12

BKX05

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 13

BKX06

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 14

BKX-C05

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 15

BKX-C06

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 16

BKX-C011

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 17

BKX-C13

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 18

BKX-C14

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 19

BKX-C15

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 20

BKX-G-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 21

BKX-G-02

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 22

BKX-G-03

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 23

BKX-G-04

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 24

BKX-G-05

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 25

BKX-G-06

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 26

BKX-G-07

Baza e Tabelës së Aluminit
Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.

Alumini
Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 27

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 28

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 29

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 30

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 31

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 32

BKX-A-01

Tavolinë më të lartë të ushqimit -3 33

BKX-A-01

OEM/R i fortë&Aftësia e dizajnit D

BBK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R&D dizajnin.

 Shpesh kompanisë

 

• Punonjësit tanë përbëhen kryesisht nga të rinj me aftësi të spikatura profesionale dhe ekspertë me përvojë. Ata kanë shpirt të mirë ekipor dhe sigurojnë funksionimin efikas dhe zhvillimin tonë të shpejtë.
• lokacioni gëzon kushte të favorshme gjeografike me akses të hapur dhe të papenguar në trafik. Kjo na krijon komoditet për të ofruar të ndryshme në kohë.
• është e përkushtuar për të ofruar shërbime cilësore për të përmbushur nevojat e klientëve.
• Që nga themelimi në ka përmirësuar vazhdimisht menaxhimin dhe ka rritur ndërgjegjësimin për markën tonë. Ne bëhemi një ndërmarrje moderne me kompetencë të fortë thelbësore dhe vetëdije të lartë të markës në varësi të burimeve dhe avantazheve teknologjike.
• Produktet tona jo vetëm që janë të njohura me kinezët, por gjithashtu shiten mirë në shumë vende të huaja.
I nderuar klient, nëse jeni të interesuar dhe dëshironi të dini më shumë detaje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të ofrojmë shërbime profesionale!

 

ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.