Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 1
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 2
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 3
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 4
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 5
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 6
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 7
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 1
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 2
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 3
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 4
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 5
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 6
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 7

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike

hetim

Detajet e produktit të tavolinave të sipërme qeramikeShfaqje e shpejtë:


Gjatë prodhimit të tavolinave të sipërme qeramike, vetëm materialet e klasës së lartë përdoren në prodhim. Cilësia e këtij produkti është në përputhje me normat dhe standardet e industrisë. Produkti tregon konkurrencë të fortë në industri.Përshkrimi


Tavolina e sipërme qeramike e prodhuar nga ka cilësi më të mirë, siç tregohet më poshtë.

Teknika profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Sipër tavoline me pllakë qeramike/porcelani

tavolina qeramike quhet edhe si pllakë porcelani, tavolinë prej guri të sinteruar, varet nga vendi  
Tabela e sipërme Është moti & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, mirëmbajtje të ulët dhe të qëndrueshme.

Ceramic
Xhami
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 8

BKX01

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 9

BKX02

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 10

BKX03

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 11

BKX04

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 12

BKX05

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 13

BKX06

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 14

BKX-C05

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 15

BKX-C06

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 16

BKX-C11

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 17

BKX-C13

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 18

BKX-C14

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 19

BKX-C15

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 20

BKX-G-01

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 21

BKX-G-02

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 22

BKX-G-03

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 23

BKX-G-04

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 24

BKX-G-05

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 25

BKX-G-06

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 26

BKX-G-07

Baza e Tabelës së Aluminit
Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.

Alumini
Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 27

BKX-A-01

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 28

BKX-A-01

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 29

BKX-A-01

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 30

BKX-A-01

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 31

BKX-A-01

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 32

BKX-A-01

Tavolina e sipërme qeramike e markës Tavolina të sipërme qeramike 33

BKX-A-01

OEM/R i fortë &Aftësia e dizajnit D
BK CIANDRE ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,

por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &D dizajnin. BK CIANDRE,R & D ofrues i zgjidhjes!

Avantazhe të kompanisë


i vendosur në është një ndërmarrje profesionale. Ne jemi të angazhuar kryesisht në biznesin e ka një ekip profesional shërbimi, anëtarët e ekipit të të cilit janë të përkushtuar për të zgjidhur të gjitha llojet e problemeve për klientët. Ne gjithashtu drejtojmë një sistem gjithëpërfshirës të shërbimit pas shitjes i cili na mundëson të ofrojmë një përvojë pa shqetësime. Ne kemi inventar të bollshëm dhe zbritje për blerje të mëdha. Mirëserdhët të kontaktoni!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.