Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 1
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 2
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 3
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 4
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 5
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 6
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 1
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 2
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 3
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 4
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 5
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 6

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1

hetim

Detajet e produktit të kompletit të tavolinës së ngrënies prej qeramikeDetaji i shpejtë


Ne mund të ofrojmë të gjitha madhësitë e grupit të tavolinave të ngrënies prej qeramike. Produkti ka tërhequr shumë klientë me sigurimin dhe performancën e tij të lartë të cilësisë. Kompleti ynë i të gjitha tavolinave të ngrënies prej qeramike prodhohet nën sigurimin e rreptë të cilësisë.Futja e prodhimit


Krahasuar me produkte të ngjashme në treg, kompleti i tavolinës së ngrënies prej qeramike ka këto përparësi kryesore.

Teknika profesionale


Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.


Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 7
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 8


Ceramic Tabela SipërtiPjesa e sipërme qeramike është prej porcelani, i cili është një material jashtëzakonisht i fortë për motin & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet dhe i qëndrueshëm që mund të lihet jashtë gjatë gjithë vitit.


Ceramic
Xhami
Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 9

BKX-01

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 10

BKX-02

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 11

BKX-03

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 12

BKX-07

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 13

BKX-C09

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 14

BKX-C14

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 15

BKX-C05

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 16

BKX-C06

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 17

BKX-C11

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 18

BKX-C13

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 19

BKX-C14

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 20

BKX-C15

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 21

BKX-G-01

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 22

BKX-G-02

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 23

BKX-G-03

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 24

BKX-G-04

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 25

BKX-G-05

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 26

BKX-G-06

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 27

BKX-G-07

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 28

BKX-G-08

Baza e Tabelës së Aluminit

Alumini holandez Akzonobel i veshur me pluhur, i lehtë dhe i qëndrueshëm, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit, motit dhe ujit


Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 29

BKX-A-01

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 30

BKX-A-02

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 31

BKX-A-03

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 32

BKX-A-04

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 33

BKX-A-05

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 34

BKX-A-06

Komplet tavoline ngrënieje qeramike me porosi-1 35

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,   por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &D zgjidhje, BK Ciandre, një mobilje globale R & D ofrues i zgjidhjes.Informacioni i ndërmarrjes


një kompani, kryesisht drejton biznesin e Duke mbajtur parasysh misionin e 'ofrimit të produkteve dhe shërbimeve me cilësi të lartë për konsumatorët', përpiqet të krijojë cilësi të klasit botëror dhe të ndërtojë një ndërmarrje të mirënjohur butiku. rekruton njerëz me aftësi dhe virtyt për të ndërtuar një ekip gjithëpërfshirës talentesh. Anëtarët e ekipit tonë kanë performancë të shkëlqyer akademike dhe aftësi profesionale. Në fazën fillestare, ne kryejmë një anketë komunikimi për të kuptuar më thellë problemet e klientit. Prandaj, ne mund të zhvillojmë zgjidhje që i përshtaten më mirë klientëve bazuar në rezultatet e anketës së komunikimit.
Ne e vlerësojmë shumë ndershmërinë dhe e mbajmë gjithmonë premtimin. Dhe produktet tona janë të plota në lloje dhe të besueshme në cilësi. Nëse keni ndonjë nevojë, mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.