Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

WHY DESGINERS CHOOSE
BK CIANDRE?

Në linjën tonë të rregullt të prodhimit, ne kemi tavolina qeramike, kuzhinë, dollap dollap, sistem televizori modular në mur, dyer dhe kabinete të tjera. Pra, ne kemi gamën e plotë të produkteve të personalizimit të shtëpisë, përveç divanit dhe krevatit. Me globalë    trendi i mobiljeve minimaliste, gjithnjë e më shumë konsumatorë preferojnë mobilje të thjeshta dhe të këndshme në dizajn dhe të mira në cilësi, që është karakteristika e zakonshme e produktit tonë.

nuk ka të dhëna
FULL RANGE OF HOME CUSTOMIZATION PRODUCTS
PROBLEMS THAT
ANNOY DESIGNERS ALL OVER THE WORLD
1
Një dizajn i mirë ka nevojë për një fabrikë të mirë për të kryer çdo produkt të vetëm në dizajnin e tyre, por situata aktuale është që projektuesi të ketë një ide të mirë, por shumë të vështirë për të gjetur një fabrikë të duhur, pse?

Sepse mobiljet minimaliste, nëse kanë nevojë për standarde të larta, duhet të blihen nga Italia dhe Gjermania, por me kosto të lartë, në Kinë shumica nuk janë të mira, shumë larg cilësisë evropiane, por shumica e konsumatorëve kërkojnë një cilësi të mesme dhe të lartë me kosto të mesme, kështu që ata kanë nevojë për cilësi të mirë, por ato janë të përballueshme për të paguar këtë cilësi të këndshme, ku dhe mund të prodhojnë? kur mund të përfundojë? çdo stilist po shqyrton të njëjtën pyetje;

I gjorë.

Cilësia?


Lartë

Kosto?


2
Dizajni i mirë ka nevojë për një produkt të mirë për t'u mbështetur, shumë stilistë duhet të vizatojnë çdo model produkti të vetëm për të qenë në gjendje ta vendosin këtë produkt në dizajnin e tyre, kjo u shpenzon atyre shumë kohë, por ata janë të njohur vetëm me dizajnin vizual, por jo të njohur me të brendshme dizajni, pra edhe nëse e vizatojnë produktin, por nuk është i njëjtë me produktin aktual, kjo është një çështje e madhe nga ankesat e klientëve? Pse? Sepse produkti aktual nuk është i njëjtë me dizajnin.
3

Projektuesi ka nevojë për produkte të këndshme, shitje të lehta, instalim të lehtë. Çfarë ndodh shpesh? Dizajni i përfunduar, produktet e përfunduara, kur produktet dorëzohen në vendin e projektit, shumë të vështira për t'u instaluar, pse? Për shkak se shumë stilistë njohin vetëm produkte vizuale, ata nuk e njohin strukturën e brendshme; kështu që fabrika e di vetëm strukturën e brendshme, ata nuk e kuptojnë vështirësinë e vendit të projektit, instalimi i lehtë dhe i shpejtë është shumë i rëndësishëm, por gjithmonë procesi i instalimit krijon probleme shtesë të cilat janë shumë të vështira për t'u zgjidhur, pasi produktet janë bërë

BK CIANDRE le të përfitojë nga puna juaj!
Duke qenë se shumica e klientëve të BK CIANDRE janë dizajnerë, në 15 vitet e fundit në personalizimin nga Italia, Gjermania në Kinë, kemi grumbulluar përvojë të pasur në projektet dhe rastet e projektuesve, kështu që jemi njohur me problemet e mundshme në terren.
Jemi më shumë përqëndrueshëm.
nuk ka të dhëna
Konsultohuni me BK CIANDRE tuaj Gama e plotë e Ekspertët e personalizimit në shtëpi

Ne ju ndihmojmë të shmangni grackat për të ofruar cilësinë dhe për të vlerësuar dizajnin tuaj, në kohë dhe me buxhet.

Meqenëse kemi sasi të mëdha të porosive OEM dhe kanale globale të shitjeve të shpërndarësve, kështu që për zgjedhjen e lëndës së parë, ne mund të bëjmë një ekuilibër të barabartë në kosto dhe cilësinë e lëndës së parë, të cilat vendosin që ne kemi një zinxhir furnizimi të qëndrueshëm për të ofruar një produkt të përballueshëm me cilësi të mirë.

Përveç kësaj, ne kemi një ekip projektimi për të bërë model 3D për çdo produkt me të njëjtën përputhje ngjyrash dhe strukturë si produkti i përfunduar aktual, kështu që projektuesi mund t'i vendosë lehtësisht MODELET tona 3D në projektet e tyre të projektit, në mënyrë që ata të mund t'u ofrojnë klientëve atë që kanë projektuar në vizatimi, i cili rrit shumë kënaqësinë e klientëve, kështu që dizajnerët mund të jenë: dizajn i lehtë dhe dërgim i lehtë i produktit.

Për strukturën e produktit, ne zhvillojmë gjithnjë e më shumë njësi modulare bazuar në konceptimin LEGO. Shumica e të gjithë dizajnit janë madhësi modulare, të tilla si madhësitë globale të dizajnit: 600/800/900 mm, vetëm 10%-15% pjesë janë madhësi të personalizuara, të cilat ulin shumë vështirësinë e instalimit, BK Ciandre R & Ekipi D mendon se gjenerata e re e punëtorëve të instalimit janë të viteve '90   vite, ata preferojnë produktin me konceptim LEGO, i cili ua lehtëson punën, mund të preferojnë të zgjedhin punë të interesuar dhe të lehtë.

Prandaj, gjeni BK CIANDRE është me konceptim modular, le të përqendrohen dizajnerët globalë më shumë energji në krijimin, prodhimi të fokusohet në shpërndarje më cilësore profesionale, le që brezi i ri global të jetë i përballueshëm në produkt të bukur dhe të thjeshtë, ky është një cikël ekologjik pozitiv.

Nëse dëshironi të dini më shumë rreth konceptit tonë modular
Ju lutem na kontaktoni menjëherë!
Ekipi ynë i projektimit profesionistë
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.