Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinat e ushqimit...6 1
Tavolinat e ushqimit...6 2
Tavolinat e ushqimit...6 3
Tavolinat e ushqimit...6 4
Tavolinat e ushqimit...6 5
Tavolinat e ushqimit...6 6
Tavolinat e ushqimit...6 1
Tavolinat e ushqimit...6 2
Tavolinat e ushqimit...6 3
Tavolinat e ushqimit...6 4
Tavolinat e ushqimit...6 5
Tavolinat e ushqimit...6 6

Tavolinat e ushqimit...6

hetim

Detajet e produktit të Tavolinave të NgrëniesShfaqje e shpejtë:


Të qenit profesionist në dizajnimin e Tavolinave të Ngrënies, ka fituar gjithnjë e më shumë famë se më parë. Cilësia e produktit është kontrolluar rreptësisht nga ekipi profesional i QC. Tavolinat tona të ngrënies janë të disponueshme në një gamë të gjerë aplikimesh. Produkti është i disponueshëm me çmime konkuruese dhe përdoret gjerësisht në treg.Futja e prodhimit


Tavolinat e ngrënies janë të hollë në detaje.

Tavolinat e ushqimit...6 7

Përshkrimi i prodhimit

Ky është një produkt me dizajn modern dhe estetik natyral nga BK Ciandre.

Përfundimet e pasura dhe linjat rigoroze nxjerrin në pah cilësinë e lartë të materialit.


Përmasat

Madhësia mund të personalizohet sipas nevojës aktuale


Tavolinat e ushqimit...6 8
mm (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia) Inç (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
1600x800x740 64x32x29.6
1800x900x740 72x36x29.6
2350x1000x740 94x40x29.6
2800x1100x740 112x44x29.6
3150x1200x740 126x48x29.6


Zgjedhja materiale

■ Xhuli

■ Laminami

■ Druri natyrore

■ Pjesë të ngjyrave aluminit

Video i Prodhimit

Tavolinat e ushqimit...6 9

Detaje të Prodhimit

Struktura unike e aluminit e këmbëve të tavolinës është si një skulpturë elegante.


Tavolinat e ushqimit...6 10
Tavolinat e ushqimit...6 11

Aplikimet aktuale të produktit

PRODUCTS APPLICATION


Tavolinat e ushqimit...6 12
Tavolinat e ushqimit...6 13Futja e kompanisë


është një kompani administruese e industrializuar, dhe aktualisht produkti kryesor është Ne jemi të pajisur me një grup profesionistësh të shitjeve dhe stafit të shërbimit ndaj klientit. Ata janë në gjendje të ofrojnë këshillim, personalizim programi, përzgjedhje produkti dhe shërbime të ngjashme. Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni stafin e shërbimit të klientit për konsultim!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.