+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Tavolinat e ushqimit...3 1
Tavolinat e ushqimit...3 2
Tavolinat e ushqimit...3 3
Tavolinat e ushqimit...3 4
Tavolinat e ushqimit...3 5
Tavolinat e ushqimit...3 6
Tavolinat e ushqimit...3 1
Tavolinat e ushqimit...3 2
Tavolinat e ushqimit...3 3
Tavolinat e ushqimit...3 4
Tavolinat e ushqimit...3 5
Tavolinat e ushqimit...3 6

Tavolinat e ushqimit...3

hetim

Detajet e produktit të Tavolinave të NgrëniesShfaqje e shpejtë:


Në përputhje me trendin e modës, tavolinat tona të ngrënies janë krijuar të gjitha për të vazhduar me trendin. Produkti ka kaluar certifikimin e cilësisë ISO 90001. përdor talentet, teknologjinë dhe fondin e saj për të ofruar shërbime të rangut të lartë për klientët e saj.Informacioni i Prodhimit


Dëshironi të dini më shumë informacion mbi produktin? Ne do t'ju ofrojmë fotografi të detajuara dhe përmbajtje të detajuar të Tavolinave të ngrënies në seksionin vijues për referencën tuaj.

Tavolinat e ushqimit...3 7

Përshkrimi i prodhimit

Struktura minimale metalike dhe kombinimi perfekt i tavolinës me pllaka të thjeshta të sinteruara të bardha,

duke paraqitur një koncept shumë por jo të thjeshtë shtëpie.

Përmasat

Dimensionet: Madhësia mund të personalizohet sipas nevojës aktuale


Tavolinat e ushqimit...3 8


mm (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia) Inç (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)

1200x1200x750

1600x900x750

1800x900x750

2400x1000x750

3000 x 1100 x 750


48x48x30

64x36x30

72x36x30

96x40x30

120x44x30Zgjedhja materiale

■ Xhuli

■ Laminami

■ Druri natyrore

■ Pjesë të ngjyrave aluminit

Video i Prodhimit


Detaje të Prodhimit

Këmbët e tavolinës së hollë prej alumini të Serisë Long Island, një interpretim delikat i estetikës së thjeshtë.


Tavolinat e ushqimit...3 9
Tavolinat e ushqimit...3 10
Tavolinat e ushqimit...3 11
Tavolinat e ushqimit...3 12

Aplikimet aktuale të produktit

PRODUCTS APPLICATION


Tavolinat e ushqimit...3 13
Tavolinat e ushqimit...3 14
Tavolinat e ushqimit...3 15
Tavolinat e ushqimit...3 16Avantazhe të kompanisë


Duke qenë një bazë e prodhimit të Tavolinave të Ngrënies në Kinë, ka funksionuar siç duhet gjatë viteve. Produktet tona të tilla si Tavolinat e ngrënies janë shitur mirë në të gjithë botën duke përfshirë Amerikën, Australinë, Kanadanë, Francën, e kështu me radhë. Ne kemi zhvilluar dhe zgjeruar gamën tonë të produkteve për të përmbushur më shumë nevojat e tregut. Ne insistojmë në zhvillimin e qëndrueshëm. Ne i udhëzojmë partnerët e biznesit për të përmirësuar pasojat sociale, etike dhe mjedisore të produkteve, shërbimeve dhe zinxhirëve të furnizimit të tyre. Pyet tani!
Ne mirëpresim sinqerisht njerëz nga të gjitha sferat e jetës që të vijnë për të bërë bashkëpunim, zhvillim të përbashkët dhe një të ardhme më të mirë.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap