Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinat e ushqimit...5 1
Tavolinat e ushqimit...5 2
Tavolinat e ushqimit...5 3
Tavolinat e ushqimit...5 4
Tavolinat e ushqimit...5 5
Tavolinat e ushqimit...5 1
Tavolinat e ushqimit...5 2
Tavolinat e ushqimit...5 3
Tavolinat e ushqimit...5 4
Tavolinat e ushqimit...5 5

Tavolinat e ushqimit...5

hetim

Detajet e produktit të Tavolinave të NgrëniesInformacioni i Prodhimit


Lëndët e para të Tavolinave të Ngrënies blihen nga ekipi ynë i prokurimit i cili shpesh interviston ose viziton furnitorët, duke verifikuar rreptësisht performancën e lëndëve të para. Produkti nuk është vetëm i besueshëm dhe i sigurt, por gjithashtu ka karakteristikat kryesore të performancës afatgjatë dhe qëndrueshmërisë së mirë. ka një avantazh të tillë për të patur një rrjet ndërkombëtar shitjesh.

Tavolinat e ushqimit...5 6

Përshkrimi i prodhimit

Ky është një dizajn modern dhe estetik natyral

Produkti Nga BK Ciandre.

Finiturat e pasura dhe linjat rigoroze nxjerrin në pah

cilësia e lartë e materialit.

Përmasat

Madhësia mund të personalizohet sipas nevojës aktuale


Tavolinat e ushqimit...5 7Mm. (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia) Inch (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
1600x800x740 64x32x29.6
1800x900x740 72x36x29.6
2350x1000x740 94x40x29.6
2800x1100x740 112x44x29.6
3150x1200x740 126x48x29.6


Zgjedhja materiale

■ Xhuli

■ Laminami

■ Druri natyrore

■ Pjesë të ngjyrave aluminit

Video i Prodhimit


Detaje të Prodhimit

Struktura unike e aluminit e këmbëve të tavolinës është si një skulpturë elegante.


Tavolinat e ushqimit...5 8
Tavolinat e ushqimit...5 9
Tavolinat e ushqimit...5 10
Tavolinat e ushqimit...5 11

Aplikimet aktuale të produktit

PRODUCTS APPLICATION


Tavolinat e ushqimit...5 12
Tavolinat e ushqimit...5 13
Karakteristika e kompanisë


• Trafiku i hapur dhe i qetë krijon komoditet për transportin dhe furnizimin në kohë të br /> • është në gjendje t'u ofrojë klientëve produkte të cilësisë së lartë dhe shërbime profesionale në kohë, në varësi të sistemit të plotë të shërbimit.
• Përveç qyteteve kryesore në vend, shet në Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut dhe disa vende dhe rajone.
Mos harroni të na kontaktoni për të porositur.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.