Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 1
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 2
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 3
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 4
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 5
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 6
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 1
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 2
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 3
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 4
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 5
Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 6

Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi

hetim

Detajet e produktit të Tavolinave të NgrëniesShqyrtimi i prodhimeve


Tavolinat e ngrënies janë prodhuar duke përdorur materiale të cilësisë së lartë të blera nga shitësit më autentikë të tregut. Falë teknologjisë së avancuar, tavolinat tona të ngrënies mund të kontrollohen në mënyrë inteligjente. Tavolinat e ngrënies kanë një gamë të gjerë aplikimesh. teknologjia dhe shërbimet janë në nivelin kryesor në industrinë në Kinë.Informacioni i Prodhimit


Tavolinat e ngrënies kanë performanca më të mira, siç tregohet më poshtë.

Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 7

Përshkrimi i prodhimit

TABLE TOP CAN BE:

1. 6MM PORCELAIN SLAB

2. ALUMINUM LEGS

Përmasat

mund të jetë rregullim fleksibël: MAX. Gjatësia është 3.2M pa asnjë deformim

Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 8

Gjithësia x Lartësia ) Inç (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
1600 x 800 x 760
1800 x 900 x 760
2350 x 1000 x 760
2800x1100x760
3000 x 1100 x 760
3195 x 1100 x 760Zgjedhja materiale

■ Xhuli

■ Laminami

■ Druri natyrore

■ Pjesë të ngjyrave aluminit

Video i Prodhimit

Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 9

Detaje të Prodhimit

Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 10

6 MIM PORCELAIN SLAB, NICE & SMOOTH EDGE


Aplikimet aktuale të produktit

Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 11

6 MIM PORCELAIN SLAB, NICE & SMOOTH EDGE

Tavolina ngrënieje Tavolina ngrënie Prodhuesi 12

6 MIM PORCELAIN SLAB, NICE & SMOOTH EDGEFutja e kompanisë


Është një ndërmarrje tërësore. Ne fokusohemi kryesisht në prodhimin, përpunimin dhe shitjet e Ne kemi një sistem të shëndoshë shërbimi pas shitjes për t'i ofruar çdo klienti një shërbim me gjithë zemër, në mënyrë që të drejtat dhe interesat e konsumatorëve të garantohen. Produktet tona janë të cilësisë së shkëlqyer dhe çmimeve të favorshme, duke fituar një njohje të gjerë. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve, ju lutemi na kontaktoni!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.