+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Dyerë

Koleksioni i dyerve Bkciandre është ekuilibri më i mirë midis dizajnit, inovacionit   dhe tekstura. Shumëllojshmëria e zgjidhjeve, nga kornizat e dyerve me varen deri te dyert e ngulitura, nga hapja me dy drejtime deri te mbyllja me levitacion magnetik, e bëjnë këtë zgjidhje absolutisht unike nga pikëpamja tipologjike. Koleksioni i dyerve Bk ciandre, duke përfshirë dyert magnetike, me lëvizje, dy drejtime dyer, dyer me rrafsh me mure, dyer me tavan, derë rrëshqitëse, derë xhepi. etj.BK dera ciandre

nuk ka të dhëna
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap