Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Derë e pandershme

Koleksioni i dyerve Bkciandre është ekuilibri më i mirë midis dizajnit, inovacionit   dhe tekstura. Shumëllojshmëria e zgjidhjeve, nga kornizat e dyerve me varen deri te dyert e ngulitura, nga hapja me dy drejtime deri te mbyllja me levitacion magnetik, e bëjnë këtë zgjidhje absolutisht unike nga pikëpamja tipologjike. Koleksioni i dyerve Bkciandre, duke përfshirë derën magnetike, derën pa kornizë, derën rrotulluese , derë rrëshqitëse, dyer me lëvizje, dyer dydrejtimëshe, dyer me mure, dyer të shtr

nuk ka të dhëna
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.