Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 1
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 2
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 3
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 4
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 5
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 6
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 1
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 2
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 3
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 4
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 5
Markë e dyerve me pivot pa kornizë 6

Markë e dyerve me pivot pa kornizë

hetim

Detajet e produktit të derës së rrotullimit pa kornizëPërshkrimi


Dizajni i derës së rrotullimit pa kornizë ofron një përvojë unike vizuale. Produkti ka një jetë jashtëzakonisht të gjatë shërbimi përmes zbulimit me intensitet të lartë. Rrjeti ynë i plotë i shitjeve ndihmon në zgjerimin e tregut të këtij produkti.

Detaje teknike
Gjerësia dhe gjatësia e derës përshtaten të dyja sipas madhësisë tuaj të hapësirës aktuale.
Lartësia maksimale e derës është 3 metra
Gjerësia maksimale e derës është 1.10 metra
E gjithë thellësia ose trashësia e derës është 50 mm

Paneli i Ceramic

Ceramic Sipër tabele Është moti & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, mirëmbajtje të ulët dhe të qëndrueshme.  

Tavolina qeramike quhet edhe tavolinë porcelani, tavolinë prej guri të sinteruar, varet nga vendi


Markë e dyerve me pivot pa kornizë 7

BKX01

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 8

BKX-02

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 9

BKX-03

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 10

BKX-C07

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 11

BKX-C09

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 12

BKX-C14

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 13

Rreshta

BK CIANDRE zgjodhi me cilësi të lartë vendase ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine

    Markë e dyerve me pivot pa kornizë 22 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 23 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 24 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 25 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 26 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 27

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

    Markë e dyerve me pivot pa kornizë 28 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 29 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 30 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 31 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 32 Markë e dyerve me pivot pa kornizë 33

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12

Baza e Tabelës së Aluminit


Bazë Është. Alumini i veshur me pluhur, i lehtë dhe i qëndrueshëm.

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 34

BKX-A-01

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 35

BKX-A-02

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 36

BKX-A-03

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 37

BKX-A-04

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 38

BKX-A-05

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 39

BKX-A-06

Markë e dyerve me pivot pa kornizë 40

BKX-A-07

OEM/R i fortë &Aftësia e dizajnit D
BK CIANDRE ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.
BK CIANDRE,R & D ofrues i zgjidhjes!Karakteristika e kompanisë


• Ekipi i talenteve me cilësi të lartë është një burim i rëndësishëm njerëzor për kompaninë tonë. Për një gjë, ata kanë njohuri të pasura teorike në parimin, funksionimin dhe procesin e pajisjeve. Për një gjë tjetër, ato janë të pasura me operacione praktike të mirëmbajtjes.
• produktet shiten mirë në shumë vende të botës.
• u themelua në dhe ka vite histori zhvillimi me përvojë të pasur në industri.
• Kompania jonë ka krijuar një sistem shërbimi rigoroz dhe shkencor. Mund të na promovojë që të arrijmë vërtet standardin e 'efikasitetit të lartë dhe shërbimit të mirë' dhe të ofrojmë sinqerisht shërbime për konsumatorët.
do të jetë pikërisht këtu duke ju pritur. Nëse keni ndonjë problem, mos ngurroni të na konsultoni.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.