Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Zgjidhjet globale R&D

BK CIANDRE GLOBAL R &D SERVICES
BK CIANDRE ka një përvojë të pasur dhe një portofol global çështjesh dhe do të përshtatë çdo zgjidhje për nevojat tuaja.
Përshtatje e dizajnit të teksturës qeramike
Përshtatja e bazës së tabelës
Zhvillimi i kallëpit të mobiljeve me dizajn të ri
Zgjidhja modulare e produktit (instalim i lehtë)
Propozim dizajni për personalizim
Video maksimum 3D
R & Zgjidhje D
BK CIANDRE GLOBAL R &D SERVICES
BK CIANDRE ka një përvojë të pasur dhe një portofol global çështjesh dhe do të përshtatë çdo zgjidhje për nevojat tuaja.
nuk ka të dhëna
  Përshtatje e dizajnit të teksturës qeramike
  Përshtatja e bazës së tabelës
  Zhvillimi i kallëpit të mobiljeve me dizajn të ri
  Zgjidhja modulare e produktit (instalim i lehtë)
  Propozim dizajni për personalizim
  Video maksimum 3D
  R &Zgjidhje D
R & D
Avantazhin tonë
nuk ka të dhëna
Bk CIANDRE, Global r &D Fornizues zgjidhje
nuk ka të dhëna
BK CIANDRE R &D
Dizenji & Develop është gjeni i BK CIANDRE
nuk ka të dhëna
BK CIANDRE ORDER SYSTEM
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
BK CIANDRE ORDER PROCESS
nuk ka të dhëna
Ekipi ynë
Përshëndetje, ne jemi BK CIANDRE TEAM. Gëzohem që u njohëm.
Ne na pëlqen të mendojmë se kemi bashkuar diçka mjaft të veçantë këtu në BK CIANDRE, një grup i shkathët dhe i ri i ekspertëve të teknologjisë R &D ekspertë, stilistë, tregtarë dhe zhvillues me një angazhim të përbashkët ndaj komunikimit, bashkëpunimit dhe bërjes së punës së mirë.
Andi Xie
- Drejtor Kryesor i Teknologjisë

Bashkëthemelues i BK CIANDR, biznesi kryesor i fabrikës në fushën e klientëve të nivelit të lartë nga industria e mobiljeve, industria e pllakave të mëdha; gjithashtu udhëheqës ekipin e projektimit të fabrikës për të zhvilluar produkte të reja sipas trendit të tregut. I ri, por me kuptim të thellë në mobiljet minimaliste, ka bërë shumë trajnime për ekipin e shitjeve të klientëve të nivelit të lartë.

Moto.:
Mos e ndiqni turmën, lëreni turmën t'ju ndjekë.
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.