+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 1
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 2
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 3
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 4
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 5
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 6
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 7
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 8
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 1
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 2
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 3
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 4
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 5
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 6
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 7
Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 8

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi.

hetim

Teknika profesionale
BK Ciandre ofron një ngjyrë të gjerë, modele, përzgjedhje dizajni dhe funksion të personalizuar të tavolinës së kuzhinës të bërë me porosi. Këto tavolina kuzhine mund të personalizohen për t'iu përshtatur planit tuaj specifik të kuzhinës. Ne mund të personalizojmë çdo funksion dhe formë që dëshironi, me furrën, pjatalarëse, karikimin automatik të telefonit, derën automatike të hapur dhe shumë nga funksionet fantastike, ju mund të ndërtoni konceptin tuaj të kuzhinës.

Panela porcelane

Tavolina qeramike quhet edhe tavolinë porcelani, tavolinë prej guri të sinteruar, varet nga vendi. Ne zgjedhim materialin e tavolinës prej qeramike të cilësisë së sigurisë ushqimore. Sipërfaqet qeramike janë rezistente ndaj kimikateve, zjarrit, gërvishtjeve dhe njollave. Ato mund të vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me vajin, verën dhe pijet e nxehta. Lehtë për t'u pastruar dhe pa u prekur apo dëmtuar.

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 9

BKX01

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 10

BKX-02

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 11

BKX-03

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 12

BKX-C07

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 13

BKX-C09

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 14

BKX-C14

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 15

Rreshta

BK CIANDRE zgjodhi me cilësi të lartë vendase ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine

    Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 24Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 25Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 26Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 27Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 28Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 29

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

   Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 30Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 31Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 32Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 33Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 34Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 35

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12

Alumini


Alumini holandez Akzonobel i veshur me pluhur, i lehtë dhe i qëndrueshëm, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit, motit dhe ujit

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 36

BKX-A-01

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 37

BKX-A-02

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 38

BKX-A-03

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 39

BKX-A-04

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 40

BKX-A-05

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 41

BKX-A-06

Ndërmarrjen e kuzhinës në shtëpi. 42

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,   por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &D zgjidhje, BK Ciandre, një mobilje globale R & D ofrues i zgjidhjes.


Avantazhe të kompanisë


· Dizajni i mobiljeve të nivelit të lartë është vlerësuar në shumë aspekte. Këto aspekte përfshijnë testimin e sigurisë strukturore, testimin e rezistencës ndaj gërryerjes, testimin e rezistencës ndaj rrëshqitjes dhe testimin e rehatisë biomekanike.


· Teknikat statistikore të kontrollit të cilësisë përdoren në procesin e prodhimit për të siguruar cilësi të qëndrueshme.


· Përkushtimi i stafit bën që tavolina e ngrënies e zgjatur të jetë më cilësore.


Veçoritë e kompanisë


· Si ekspert në prodhimin e tavolinave prej qeramike gri, është konsideruar si një nga prodhuesit më të besueshëm në tregun kinez.


· Ne kemi personel që është ekspert në krijimin e produkteve. Ata janë mësuar me qasje shumëdisiplinore në prodhim. Duke qenë të shpejtë, profesionistë, kompetentë dhe të ditur, ata na lejojnë të ofrojmë më të mirën.


· Në ne kërkojmë mënyra për të përmirësuar vazhdimisht performancën tonë. Pyetni!


Zbatimi i produktit


Kuzhina e shtëpisë mund të përdoret në industri të ndryshme për të përmbushur nevojat e klientëve.


këmbëngul për t'u ofruar klientëve zgjidhje gjithëpërfshirëse bazuar në nevojat e tyre aktuale, në mënyrë që t'i ndihmojë ata të arrijnë sukses afatgjatë.


Informimi i kabinetit të kuzhines

Rek BK CIANDRE
Trupi i kabinetit në kuzhin Pllakë porcelani laminam/dërrasë druri
Pjesa e kabinetit të kishës 20mm porcelani  
Panela e kabinetit në kuzhin Banda porcelane aluminit
Hardware e kabinetit SALICE e importuar & BLUM
Përmasat Personalizuar
Ngjyra E bardhë/gri/e zezë, e personalizuar gjithashtu e pranueshme
Kontrolli i cilësisë 100% inspektim para paketimit
Shërbimi pas shitjes Mirë se vini OEM dhe i ndërtuar me porosi! Ne jemi gjithmonë këtu për të punuar me ju dhe për të ofruar 1 vit garanci për produktin.
OEM &ODM E pranueshme
Warranty 30Vite
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
  Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap