Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 1
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 2
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 3
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 4
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 5
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 6
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 7
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 8
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 1
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 2
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 3
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 4
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 5
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 6
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 7
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 8

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë

hetim

Teknika profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 9

Në këtë tabelë kemi gjatësinë 1400/1600/1800mm, e përshtatshme për ulëse 4/6/8. Tavolinën e tavolinës mund ta zgjidhni prej xhami ose qeramike, gjithashtu ngjyra e bazës së tavolinës është e ndryshme sipas shijes tuaj. Tavolina BK Ciandre me një estetikë rigoroze dhe racionale, për një hapësirë ​​ngrënieje me elegancë të rafinuar.
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 10
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 11

BK CIANDRE Ka më shumë se 50 opsione të dizajnit të ngjyrave të tavolinës, si pllakë qeramike e markës së famshme vendase (NEW PEARL, GOLDME, SHUIHUITECH) ose pllakë qeramike LAMINAM ITALY dhe dizajn ekskluziv të personalizuar, të cilat të gjitha janë prodhuar në makinë LAMINAM ose SACMI ITALI.
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 12
Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 13

Opsionet 3 dimensionale të bazës së tavolinës prej çeliku, më shumë se 10 ngjyra çeliku për lyerje pluhur.


Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 14

Sipër tavoline me pllakë qeramike/porcelani

Pjesa e sipërme qeramike është prej porcelani, i cili është një material jashtëzakonisht i fortë për motin & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet dhe i qëndrueshëm që mund të lihet jashtë gjatë gjithë vitit.


Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 15

BKX01

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 16

BKX-02

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 17

BKX-03

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 18

BKX-C07

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 19

BKX-C09

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 20

BKX-C14

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 21

Baza e Tabelës së Aluminit

Alumini holandez Akzonobel i veshur me pluhur, i lehtë dhe i qëndrueshëm, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit, motit dhe ujit

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 30

BKX-A-01

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 31

BKX-A-02

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 32

BKX-A-03

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 33

BKX-A-04

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 34

BKX-A-05

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 35

BKX-A-06

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 36

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.


Avantazhe të kompanisë


· Janë kryer inspektimet e nevojshme të tavolinave moderne të restoranteve. Këto inspektime përfshijnë përmbajtjen e lagështisë, stabilitetin e dimensionit, ngarkimin statik, ngjyrat dhe strukturën.


· Meqenëse testet e rrepta të cilësisë kalojnë në të gjithë procesin e prodhimit, cilësia e produktit mund të sigurohet plotësisht.


· Koha e dorëzimit të shpejtë dhe në kohë është e garantuar në


Veçoritë e kompanisë


· është një prodhues me rritje të shpejtë në Kinë. Projektimi dhe prodhimi i tavolinave moderne të restoranteve është specialiteti ynë.


· Ne kemi fituar gjithnjë e më shumë mbështetjen e klientëve dhe partnerëve dhe kanalet e shitjes janë zgjeruar. Në vende si Amerika, Australia dhe Gjermania, produktet tona shiten mirë si ëmbëlsira.


· është gjithmonë i përgatitur për t'ju furnizuar me një gamë të plotë shërbimesh. Merr informacionin!


Zbatimi i produktit


Tavolinat tona moderne të restoranteve mund të përdoren në fusha të shumta të industrive të shumta.


Me fokus te klientët, analizon problemet nga këndvështrimi i klientëve. Dhe ne u ofrojmë klientëve zgjidhje gjithëpërfshirëse, profesionale dhe të shkëlqyera.


Përmasat

Tavolina të nxehta moderne të restorantit Markë 37
mm (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia) Inç (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
1400*800*740
1600*800*740
1800*900*740
56x32x30
64*32*30
72*36*30

Përshkrimi

Rek

BK CIANDRE

Madhësia

1400*800*750Mm. 1600*800*750Mm. 1800*800*750Mm.

Shërbimi i dizajnitë  

Dizajn grafik, dizajn logo, dizajn 3D, dizajn produkti

Përdorimi

Dhomë ngrënie, Sallon, hotel, vilë

Avantazhe

Fletë me cilësi të lartë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, e lehtë për t'u pastruar, material dekorativ i klasit A ​​autoritativ

Materia

Sipër tavoline me pllakë qeramike/porcelani, bazë çeliku

Ngjyra

Opcionale

Ora e dorëzimit

Rreth 20-25 ditë pas marrjes së depozitës

Kontrolli i cilësisë

100% inspektim para paketimit

Shërbimi pas shitjes

Mirë se vini OEM dhe i ndërtuar me porosi! Ne jemi gjithmonë këtu për të punuar me ju dhe për të ofruar 3 vjet garanci për produktin.

 

ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.