+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 1
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 2
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 4
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 5
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 6
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 7
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 1
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 2
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 4
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 5
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 6
Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 7

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark

hetim

Teknika profesionale

Versioni elegant i BK Ciandre me dyer ose pa dyer, i shndërruar në një dollap të vërtetë shëtitjeje: në këtë konfigurim të dy dekorimet (me llak, alumini, xhami, druri, kallaji dhe shumë të tjera) luajnë një rol po aq qendror sa pajisjet e brendshme modulare. Prakticiteti është i garantuar: njësitë e sirtarëve të varur, sirtarët me ndarës, raftet e këpucëve dhe tabakatë e nxjerrshme janë vetëm disa nga konfigurimet e mundshme.

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 8

Tavolinë e ciramike (sambra porcelane)

Pllaka qeramike quhet edhe si pllakë porcelani, pllakë guri e sinteruar, varet nga vendi.   Sipërfaqet qeramike janë rezistente ndaj acidit, zjarrit, gërvishtjeve dhe njollave. Ato mund të vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me vajin, verën, lëngjet e nxehta. Lehtë për t'u pastruar dhe pa u prekur apo dëmtuar.

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 9

BKX01

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 10

BKX-02

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 11

BKX-03

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 12

BKX-C07

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 13

BKX-C09

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 14

BKX-C14

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 15
       BKX-C05                BKX-C06                 BKX-C11               BKX-C13                 BKX-C16             BKX-C15  

Rreshta

Koleksione materialesh BK CIANDRE të cilësisë së lartë shtëpiake ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine

   Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 24 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 25 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 26 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 27 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 28 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 29

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

   Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 30 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 31 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 32 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 33 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 34 Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 35

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                  K12

Ngjyra të aluminit

Alumini i veshur me pluhur artizanal i nënshtrohet një sërë testesh për të përcaktuar shkëlqimin, ngjitjen, rezistencën ndaj dhëmbëzimit, rezistencën ndaj përkuljes dhe rezistencën ndaj korrozionit.

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 36

BKX-A-01

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 37

BKX-A-02

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 38

BKX-A-03

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 39

BKX-A-04

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 40

BKX-A-05

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 41

BKX-A-06

Hot Walk in Closet Manufacturers Mark 42

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve krijues të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe ndërtimin e produktit R &Zgjidhjet D. BK CIANDRE, një specialist R &D ofruesi i zgjidhjeve.


Avantazhe të kompanisë


· Lëndët e para të tavolinës katrore të palosshme arrijnë standardin ndërkombëtar.


· Është shumë rezistent ndaj korrozionit. Ai është trajtuar me lëngje kimike gjatë fazës paraprake për të rritur aftësinë e tij ndaj ndryshkut dhe korrozionit.


· Me pajisje prodhimi të përparuara të prezantuara për prodhuesit e mobiljeve, prodhimi ynë del nga efikasiteti i lartë.


Veçoritë e kompanisë


· zë pjesën më të madhe të tregut të tavolinave të sipërme të kuzhinës prej qeramike duke përdorur cilësinë e tij të jashtëzakonshme dhe mbështetjen e ekspertëve.


· Forca teknike është e bollshme dhe metoda e ekzaminimit është e përsosur.


· synon të ndriçojë të tjerët, të japë shembull dhe të ndajë pasionin dhe krenarinë tonë në industrinë e tavolinave të sipërme të kuzhinës prej qeramike. Kërkoni online!


Zbatimi i produktit


Ecja jonë në prodhuesit e dollapëve mund të përdoret në shumë skenarë.


Me fokus te klientët, analizon problemet nga këndvështrimi i klientëve dhe ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse, profesionale dhe të shkëlqyera.


Përmasat

Madhësia
L 2480 *H 2700 *D 600MM


Përshkrimi

Rek

BK CIANDRE

Avantazhe

Dizajni i veshjeve, materialet, madhësitë mund të personalizohen me preferencën e kafshëve shtëpiake. 

Materia

Derë dollapi transparente me sensor LED ,dërrasë mbrapa druri,kornizë alumini

Ngjyra

Si foto me ngjyra të produktit

Ora e dorëzimit

Rreth 7-15 ditë pas marrjes së depozitës

Kontrolli i cilësisë

100% inspektim para paketimit

Shërbimi pas shitjes

Mirë se vini OEM dhe i ndërtuar me porosi! Ne jemi gjithmonë këtu për të punuar me ju dhe për të ofruar 3 vjet garanci për produktin.

ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
  Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap