Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Kabineti Minimalist -2 1
Kabineti Minimalist -2 2
Kabineti Minimalist -2 3
Kabineti Minimalist -2 1
Kabineti Minimalist -2 2
Kabineti Minimalist -2 3

Kabineti Minimalist -2

hetim

Detajet e produktit të kabinetit minimalist të kuzhinësPërshkrimi


Teknologjia e avancuar është aplikuar në të gjithë prodhimin e dollapëve të kuzhinës minimaliste. Produkti ka një jetë të gjatë shërbimi dhe shumë epërsi të tjera teknike. Është projektuar posaçërisht për aplikacione kërkuese.

Teknikë profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Kabineti Minimalist -2 4
Kabineti Minimalist -2 5

Kundërshtat e Ceramike

Është një material jashtëzakonisht i fortë, kundër gërvishtjeve dhe i lehtë për t'u pastruar.

Kabineti Minimalist -2 6

BKX01

Kabineti Minimalist -2 7

BKX-02

Kabineti Minimalist -2 8

BKX-03

Kabineti Minimalist -2 9

BKX-C07

Kabineti Minimalist -2 10

BKX-C09

Kabineti Minimalist -2 11

BKX-C14

Kabineti Minimalist -2 12

Rreshta

BK CIANDRE zgjodhi me cilësi të lartë vendase ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine


 Kabineti Minimalist -2 21 Kabineti Minimalist -2 22 Kabineti Minimalist -2 23 Kabineti Minimalist -2 24 Kabineti Minimalist -2 25 Kabineti Minimalist -2 26

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

 Kabineti Minimalist -2 27 Kabineti Minimalist -2 28 Kabineti Minimalist -2 29 Kabineti Minimalist -2 30 Kabineti Minimalist -2 31 Kabineti Minimalist -2 32

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12       OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.Karakteristika e kompanisë


• Aftësia për shërbim është një nga standardet për të gjykuar nëse një ndërmarrje është e suksesshme apo jo, sepse lidhet me kënaqësinë e konsumatorëve apo klientëve për ndërmarrjen. Bazuar në objektivin afatshkurtër të nevojave të klientëve, ne ndërtojmë një sistem shërbimi gjithëpërfshirës për të ofruar shërbime të ndryshme dhe cilësore. Në këtë mënyrë, ne mund të krijojmë përvojë të mirë shërbimi për klientët.
• Ekipi profesional dhe me përvojë ofron një garanci të fortë për zhvillim të shpejtë.
• Që nga themelimi në kompaninë tonë gjithmonë ka kërkuar zhvillim nëpërmjet integritetit, profesionit dhe inovacioneve. Gjatë zhvillimit, ne jemi duke ndjekur përsosmërinë dhe vazhdimisht inovative. Dhe tani jemi bërë një ndërmarrje moderne me teknologji të avancuar dhe pajisje të kompletuara.
• Kompania jonë është e pajisur me burime natyrore, gjendje superiore gjeografike, informacion të zhvilluar dhe transport të përshtatshëm.
• produktet shiten mirë në shumë qytete dhe rajone brenda dhe jashtë vendit. Ata vlerësohen shumë nga klientët.
ka stoqe të me specifikim të rregullt. Ne prodhojmë prodhime të tjera në mënyrë të madhe sipas urdhërave të klientëve. Nëse keni ndonjë nevojë të veçantë, ju lutemi na kontaktoni. Ju mund të na tregoni informacionin e produktit tuaj, kështu që ne jemi të sigurt për specifikimet.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.