Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Kabinet i kuzhinave

Koncepti i dizajnit:   “jeta artistike” dhe “jeta inteligjente”. Funksionaliteti, praktikueshmëria dhe estetika e produktit janë të kombinuara plotësisht për të bërë që procesi i përdorimit të mobiljeve të plotësojë nevojat e skenave të shumta si jeta e përditshme, festat e festivalit dhe mbledhjet familjare, dhe t'i kushtojë vëmendje përvojës së funksionimit të çdo detaji. Lëreni artin t'i afrohet jetës dhe kthejeni jetën në një art komod.

 

Sistemi i ndriçimit dhe aksesorëve harduerikë të produktit prezanton një platformë të sistemit inteligjent të shtëpisë për të rritur ndjenjën e shkencës dhe teknologjisë së produktit dhe për t'i bërë mobiljet më inteligjente.

nuk ka të dhëna
ABOUT US
Stili i kabinetit në kuzhinë

Furnizuesi i kabineteve të kuzhinës Bk Ciandre China ofron stil minimalist, kabinet kuzhine në stilin evropian, kabinet kuzhine në stil industrial dhe kabinet moderne natyraliste të kuzhinës.


Funksione:

Kuzhinat inteligjente janë kuzhina të dizajnuara për të kursyer energji dhe kohë me avantazhin e tyre funksional ndaj atyre tradicionale. Qëllimi i tyre kryesor është të bëhen efikas dhe të qëndrueshëm. Ato kombinojnë një dizajn modern, me elektronikë miqësore për përdoruesit, ndërsa janë ndërtuar nga elementë miqësorë me mjedisin në të njëjtën kohë. Interesi në rritje për gatimin i bën ato edhe më të dobishme me gjetjen e recetave dhe plotësimin e listës së sendeve ushqimore. Lidhja e tyre me rrjetin e zonës së shtëpisë (Wi-Fi, Bluetooth) dhe pajisjet e integruara me kamera si frigoriferët dhe furrat i lejojnë përdoruesit të mbajnë gjurmët e procedurës së gatimit nga distanca. Le të personalizojmë kuzhinën tuaj me funksionin inteligjent para nevojave tuaja.


Lloje kabineti i kishës
Sipas Format
Prodhuesit kinezë të kabineteve të kuzhinës Bk Ciandre ofrojnë dollapë kuzhine të bërë me porosi sipas formave, duke përfshirë, të parregullt & Dollap Kuzhine Mix, Dollap Kuzhine në formë L, Dollap Kuzhine me Një Mur, Dizajn Kabineti Kuzhine në formë U, Dollap Kuzhine me Dizajn ishull.

Llojet e kabinetit të poshtë

nuk ka të dhëna
Lajmet e fundite
Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
nuk ka të dhëna
GET IN TOUCH WITH US
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.