Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Kuzhinë

Koncepti i dizajnit:   “jeta artistike” dhe “jeta inteligjente”. Funksionaliteti, praktikueshmëria dhe estetika e produktit janë të kombinuara plotësisht për të bërë që procesi i përdorimit të mobiljeve të plotësojë nevojat e skenave të shumta si jeta e përditshme, festat e festivalit dhe mbledhjet familjare, dhe t'i kushtojë vëmendje përvojës së funksionimit të çdo detaji. Lëreni artin t'i afrohet jetës dhe kthejeni jetën në një art komod.

 

Sistemi i ndriçimit dhe aksesorëve harduerikë të produktit prezanton një platformë të sistemit inteligjent të shtëpisë për të rritur ndjenjën e shkencës dhe teknologjisë së produktit dhe për t'i bërë mobiljet më inteligjente.

nuk ka të dhëna
Zbuloni kabinetin e kuzhinës BK Ciandre sipas materialit, duke gjetur më shumë stil, forma dhe ngjyra
Një kuzhinë në një shtëpi është një pjesë qendrore. Është vendi ku një familje mblidhet për të ngrënë, gatuar dhe biseduar. Është vendi i parë dhe i fundit për t'u takuar dhe për të ngrënë çdo ditë. Edhe pse stili i kuzhinës dhe dizajni i kabinetit të kuzhinës kanë ndryshuar me kalimin e viteve, qëllimi dhe rëndësia e tyre kanë mbetur të njëjta.

Përshtatja e kuzhinës dhe kabinetet modulare të kuzhinës janë pjesët kryesore të biznesit të BK Ciandre:

Përshtatja e kuzhinës është për të përmbushur nevojat personale të klientëve, pasi gjithnjë e më shumë klientë duan diçka të veçantë për shtëpinë e tyre, ne kemi një ekip dizajni për të krijuar dizajne personale për nevojat e specifikuara të klientëve duke përdorur SKETCHUP dhe 3D max, të cilat së shpejti mund t'u tregojnë klientëve dizajnin aktual në shtëpinë e tyre aktuale, nga ana tjetër, çdo kuzhinë, ne kemi një ekip montimi për të bërë një montim paraprak në fabrikë përpara se të dërgohet te klienti, të cilat shmangin gabimin e mundshëm kur klienti e merr atë.
Sipas kërkesës së klientit, Bk Ciandre dëshiron të ofrojë zgjidhjen më të përshtatshme të dollapëve të kuzhinës të prodhuara në Kinë me ngjyra, stile, forma, funksione, përmasa dhe materiale të ndryshme.
nuk ka të dhëna
MODULAR KITCHEN
Por ndoshta ka një pyetje, secila shtëpi është me madhësi dhe formë të ndryshme, si mund të përshtatet një kuzhinë modulare për të gjitha shtëpitë? Ideja jonë është të lejojmë që 90% e shtëpisë të jetë në njësi modulare, por ka disa njësi në njësi të personalizuara, kjo ul shumë vështirësinë e komunikimit, projektimit, prodhimit dhe montimit, ndërkohë që plotëson kërkesat e personalizuara Kuzhina modulare është një mundësi e shkëlqyer për projekte, pasi do të kursejë shumë   kostoja e punës së montimit nëse është njësi modulare, ndërkohë ul vështirësinë e projektuesve dhe punëtorët e montimit, kështu që BK Ciandre Modular Kitchen është: kurseni energjinë, kurseni koston, kurseni trurin.
nuk ka të dhëna
EXPLORE OUR BLOGS
Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
nuk ka të dhëna

DON’T MISS A THING!

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.