Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Prodhimet

BK CIANDRE
Prodhuesi kryesor i tavolinave qeramike

Tavolinë qeramike BK Ciandre, tavolina qeramike lider & Markë e mobiljeve të nivelit të lartë në Kinë për 26 vjet! Tavolina qeramike BK Ciandre, është bërë fokusi i industrisë, duke përcjellë markën, dhe ka një besueshmëri dhe reputacion të mirë.  


Fabrika dhe ekspozita jonë zë më shumë se 25000 metra katrorë, dhe ne kemi më shumë se 15 vjet përvojë në industrinë e mobiljeve të aluminit, qelqit dhe qeramikës.


Linja jonë e prodhimit është ngritur në bazë të standardit të cilësisë së markave më të mira të mobiljeve ITALY, ne importuam makinën ITALY-BOTTERO dhe makinën e përpunimit të aluminit me 5 boshte nën sistemin operativ SIEMENS në Gjermani, gjë që bën që produktet tona të kombinohen lehtësisht me përfundimin e strukturave të aluminit. .

nuk ka të dhëna
OUR ADVANTAGE
nuk ka të dhëna
Procesi i prodhimit të prodhuesit të tavolinave qeramike
Rrjedha e prodhimit të tavolinës qeramike
Konfirmoni ngjyrën dhe modelin e tavolinës dhe bazës së tavolinës, BK Ciandre gjithashtu ofron shërbimin e zhvillimit të modelit dhe formës për klientin tonë
CERAMIC TABLE TOP PRODUCTION PROCESSING
Prodhimi i pllakave të porcelanit - prerje - pastrim - kontroll i cilësisë - paketim:
Linja e prodhimit Bk Ciandre është ngritur bazuar në standardin e cilësisë së markës më të mirë të mobiljeve italiane, ne importuam makinën Itali-Bottero dhe makinën e përpunimit të qeramikës siemen për përpunimin e tavolinës. Prodhohet nën 1300 gradë me makinë shtypëse SISTEME 36000 ton, prandaj dendësia është shumë e lartë, është joporoze, e lehtë për t'u pastruar, rezistente ndaj gërvishtjeve, vajra, rezistente ndaj goditjes. Dhe pastrohet lehtë.
Me ekipin e saj të projektimit, BK CIANDRE zhvillon teksturën dhe përfundimin e sipërme të tavolinës prej qeramike, duke përfshirë serinë e mermerit të bardhë kalacata, seritë e mermerit gri, seritë e mermerit luksoz, seritë e çimentos, seritë me ngjyra të pastra, seritë me trup të plotë, seritë metalike.

Është imitim mermeri, krijon një ndjesi luksoze për çdo temë moderne ose bashkëkohore të dizajnit të brendshëm, por më e fortë se mermeri, dhe sipërfaqja mund të jetë prekje mermeri, ne e quajtëm prekje e fytyrës së bebes. për më tepër, qeramika është material antibakterial,   është një përzgjedhje superiore e tavolinave për ambientin e ngrënies.   Raporti i testit të tabelës qeramike SGS është i disponueshëm.
Përpunimi i prodhimit me bazë tavoline
Baza e tavolinës është nën përpunimin e derdhjes me temperaturë të lartë nga makineria e importuar e përpunimit të aluminit 5aixs. Një shprehje e përkushtimit të Bk Ciandre për origjinalitetin estetik përmes kërkimit dhe teknologjisë.

Dizajni i tij modular dhe struktura e aluminit të derdhur me presion të lartë sigurojnë besueshmëri maksimale me profilet me trashësi minimale, ndërsa dizajni i tij modular lejon dimensione të jashtëzakonshme.
Pikturë me bazë tavoline
Shufra alumini - Derdhje alumini - polak - lyerje e këmbëve të tavolinës - pastrim - kontroll i cilësisë - montim
Sipërfaqja e këmbëve të tavolinës është e lyer me pluhur me pluhur Tigri të importuar nga Evropa, i cili është i përshtatshëm për mjedis të plotë të motit, prandaj tavolina BK Ciandre përdoret gjerësisht brenda dhe jashtë
nuk ka të dhëna
Paketa:

Për paketim do të përdorim karton eksporti + paletë druri, për paketim gjithashtu ofrojmë shërbim personalizimi për personalizimin e logos së klientit dhe gjithashtu mënyra e paketimit mund të jetë kartoni+paletë, kuti druri e kështu me radhë për të kënaqur kërkesat e ndryshme të klientëve.

Gati për të filluar?
Le të kontrollojmë koston në masën maksimale për të mbrojtur markën tuaj
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.