Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 1
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 2
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 3
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 4
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 5
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 6
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 1
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 2
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 3
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 4
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 5
Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 6

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës

hetim

Detajet e produktit të kabinetit minimalist të kuzhinësInformacioni i Prodhimit


Prodhimi minimalist i dollapëve të kuzhinës i përmbahet funksionimit standard të procesit. Produkti ka performancë të qëndrueshme, jetëgjatësi të gjatë ruajtjeje dhe cilësi të besueshme. I mbështetur dhe mbështetur nga vite përvojë në industri, ky produkt ka marrë vlerësime të shumta.

Teknikë profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Kundërshtat e Ceramike

Është një material jashtëzakonisht i fortë, kundër gërvishtjeve dhe i lehtë për t'u pastruar.

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 7

BKX01

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 8

BKX-02

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 9

BKX-03

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 10

BKX-C07

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 11

BKX-C09

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 12

BKX-C14

Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 13

Rreshta

BK CIANDRE zgjodhi me cilësi të lartë vendase ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine


 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 22 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 23 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 24 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 25 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 26 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 27

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 28 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 29 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 30 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 31 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 32 Markë e kabinetit minimalist të kuzhinës 33

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12       OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.Karakteristika e kompanisë


• Kompania jonë ka një ekip pune me përvojë të cilësisë së lartë. Dhe anëtarët tanë janë të pajisur me një nivel të lartë të aftëve të R&D dhe teknologjisë së prodhimit të klasës së parë.
• Ndikimi social i kompanisë sonë është përmirësuar shumë bazuar në mbulimin e rrjetit të shitjeve në të gjithë vendin. Përveç kësaj, disa nga produktet eksportohen në Amerikë, Afrikë, Evropë dhe vende e rajone të tjera.
• i kushton rëndësi të madhe ndikimit të shërbimit në reputacionin e korporatës. Ne jemi të përkushtuar për të ofruar shërbime profesionale dhe me cilësi të lartë për klientët.
• Që nga themelimi, kompania jonë i është përkushtuar zhvillimit të vazhdueshëm prej vitesh. Tani, ne bëhemi një anëtar i udhëheqësve të industrisë.
• Vendndodhja superiore gjeografike dhe komoditeti i trafikut vendosin një bazë solide për zhvillimin e qëndrueshëm në ditët në vijim.
kanë siguri të cilësisë dhe çmim të favorshëm. Pse po hezitoni akoma? Mjafton të na kontaktoni për të porositur!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.