Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Kabineti modular i TV-së

Prezencë e kujdesshme dhe rigoroze sipas definicionit, sistemi Modular i paneleve të murit fiton një vlerë shumë ekspresive me përfundimin ekskluziv. Bordi i ri i xhamit Self dhe raftet prej alumini të të njëjtit sistem janë protagonistët kryesorë në qendër të hapësirës, ​​ndërsa dyert me lëkundje janë të integruara në mënyrë perfekte në sfond. Sistemi modular i sfondit të televizorit BK Ciandre integron sistemet e ndriçimit, metali ose druri i ndritshëm laminat, kabinete xhami, tavolinë druri të ngurtë

nuk ka të dhëna
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.