+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 1
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 4
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 5
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 6
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 7
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 1
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 4
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 5
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 6
Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 7

Nordisk Design Walk në Closet Pris për -

hetim

Detajet e produktit të dizajnit nordisk ecin në dollap prisDetaji i shpejtë


Kontrolli efektiv i kostove bën që çmimi i nordiskut të projektimit të ecin në dollap pris ka një avantazh në industri. Ky produkt ka performancë të shkëlqyer, qëndrueshmëri dhe përdorshmëri. Nordisk design walk in closet pris prodhuar nga është përdorur gjerësisht në shumë sektorë të industrisë. Një nga faktorët më të rëndësishëm që i është besuar thellësisht dizajnit tonë nordisk është cilësia.Futja e prodhimit


Nën premisën e sigurimit të të njëjtit çmim, modeli i dizajnit nordisk në dollap pris që ne zhvillojmë dhe prodhojmë në tërësi është përmirësuar ndjeshëm në një mënyrë shkencore, siç tregohet në aspektet e mëposhtme.

Teknika profesionale

BK Ciandre Variacion elegant me dyer ose pa dyer, përmirësohet në një dollap të mirëfilltë: brenda këtij konfigurimi, materialet miqësore me e-co (alumini, qelqi, druri dhe disa të tjera) luajnë që në thelb një procedurë si ndërprerësi i pajisjeve të brendshme . Performanca është e garantuar: të kesh njësi sirtarësh, hapësirë ​​magazinimi me ndarës, raftet e trainerit dhe tabaka të nxjerrshme janë vetëm disa nga konfigurimet e veçanta të mundshme.

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 8
Garderoba BK CIANDRE me kornizë alumini ose dërrasë druri, dyer rrëshqitëse xhami tempered, me dritë LED brenda, dërrasë mbrapa druri e importuar
Dhe bordin e anës. Shtylla alumini. Sirtari i aluminit mund të jetë sipërfaqe prej druri ose pllake qeramike, varet nga zgjedhja juaj.

Sipërfaqja e pllakave qeramike (pllakë porcelani)

Pllaka qeramike quhet edhe pllakë porcelani, gur i sinteruar, varet nga vendi.   Sipërfaqet qeramike janë rezistente ndaj acidit, zjarrit, gërvishtjeve dhe njollave. Ato mund të vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me vajin, verën, lëngjet e nxehta. Lehtë për t'u pastruar dhe pa u prekur apo dëmtuar.

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 9

BKX01

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 10

BKX-02

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 11

BKX-03

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 12

BKX-C07

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 13

BKX-C09

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 14

BKX-C14

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 15
       BKX-C05                BKX-C06                 BKX-C11               BKX-C13                 BKX-C16             BKX-C15  

Rreshta

Koleksione materialesh BK CIANDRE të cilësisë së lartë shtëpiake ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine

   Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 24 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 25 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 26 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 27 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 28 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 29

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

   Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 30 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 31 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 32 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 33 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 34 Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 35

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                  K12

Ngjyra të aluminit

Alumini i veshur me pluhur artizanal i nënshtrohet një sërë testesh për të përcaktuar shkëlqimin, ngjitjen, rezistencën ndaj dhëmbëzimit, rezistencën ndaj përkuljes dhe rezistencën ndaj korrozionit.

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 36

BKX-A-01

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 37

BKX-A-02

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 38

BKX-A-03

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 39

BKX-A-04

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 40

BKX-A-05

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 41

BKX-A-06

Nordisk Design Walk në Closet Pris për - 42

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve krijues të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe ndërtimin e produktit R &Zgjidhjet D. BK CIANDRE, një specialist R &D ofruesi i zgjidhjeve.Avantazhe të kompanisë


është një lloj i ri kompanie e angazhuar kryesisht në biznesin e Këmbënguljes në konceptin e vlerës thelbësore të 'luftës, përkushtimit, prakticitetit dhe inovacionit', kërkon përmirësim në stabilitet, përshpejtimin e përshtatjes dhe krijimin e një ndërmarrje moderne me konkurrencë thelbësore dhe pjesë tregu. Ekipi ynë i menaxhimit, skuadra e shërbimit të klientëve, ekipi i R&D-it, dhe ekipi i operacioneve të prodhimit komunikojnë rregullisht me klientët për të ofruar tërësisht, Shërbime në kohën e duhur. është i përkushtuar për të zgjidhur problemet tuaja dhe për t'ju ofruar zgjidhje të njëanshme dhe gjithëpërfshirëse.
Produktet tona janë të cilësisë së garantuar dhe paketimit të ngushtë. Mirësevini klientët me nevojë për të na kontaktuar!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap