Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinat e ushqimit të OEM 1
Tavolinat e ushqimit të OEM 2
Tavolinat e ushqimit të OEM 3
Tavolinat e ushqimit të OEM 4
Tavolinat e ushqimit të OEM 5
Tavolinat e ushqimit të OEM 6
Tavolinat e ushqimit të OEM 1
Tavolinat e ushqimit të OEM 2
Tavolinat e ushqimit të OEM 3
Tavolinat e ushqimit të OEM 4
Tavolinat e ushqimit të OEM 5
Tavolinat e ushqimit të OEM 6

Tavolinat e ushqimit të OEM

hetim

Detajet e produktit të Tavolinave të NgrëniesShqyrtimi i prodhimeve


Materialet e përdoruesve të tavolinave të ngrënies janë zgjedhur nga furnizues të besueshëm. Performanca e lartë dhe cilësia superiore janë karakteristikat kryesore të këtij produkti. ka krijuar një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë së produktit.Përshkrimi


Krahasuar me produkte të tjera të së njëjtës kategori, Tavolinat e ngrënies kanë përparësitë e mëposhtme.

Tavolinat e ushqimit të OEM 7

Përshkrimi i prodhimit

TABLE TOP CAN BE:

1. 6MM PORCELAIN SLAB

2.   ALUMINUM LEGS

Përmasat

Mund të jetë elastiku  Rregullim: MAX. Gjatësia është 3.2M pa asnjë deformim


Mm.   (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)   Inch  (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
1600 x 800 x 760
1800 x 900 x 760
2350 x 1000 x 760
2800x1100x760
3000 x 1100 x 760
3195 x 1100 x 760Zgjedhja materiale

■  Xhami

■  Laminam

■  Dru natyrore

■  Ngjyra aluminit

Video i Prodhimit

Tavolinat e ushqimit të OEM 8


Detaje të Prodhimit


6MM  PORCELAIN SLAB, NICE & SMOOTH EDGE


Tavolinat e ushqimit të OEM 9

Aplikimet aktuale të produktit


6MM  PORCELAIN SLAB, NICE & SMOOTH EDGE

Tavolinat e ushqimit të OEM 10

6MM  PORCELAIN SLAB, NICE & SMOOTH EDGEFutja e kompanisë


është një kompani e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin, dhe shitjet e Bazuar në nevojat e klientëve, ofron kërkime informacioni dhe shërbime të tjera të ngjashme duke shfrytëzuar plotësisht burimet tona të favorshme. Kjo na mundëson të zgjidhim problemet e klientëve në kohë. Jeni gjithmonë të mirëpritur për hetim.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.