Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 1
Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 2
Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 3
Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 4
Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 1
Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 2
Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 3
Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 4

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM

hetim

Teknika profesionale
BK Ciandre ofron një ngjyrë të gjerë, modele, përzgjedhje dizajni dhe funksion të personalizuar të tavolinës së kuzhinës të bërë me porosi. Këto tavolina kuzhine mund të personalizohen për t'iu përshtatur planit tuaj specifik të kuzhinës. Ne mund të personalizojmë çdo funksion dhe formë që dëshironi, me furrën, pjatalarëse, karikimin automatik të telefonit, derën automatike të hapur dhe shumë nga funksionet fantastike, ju mund të ndërtoni konceptin tuaj të kuzhinës.

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 5


Avantazhe të kompanisë


· Sigurohet cilësia e kabineteve moderne të kuzhinës. E bërë pas një përzgjedhje të rreptë materialesh, cilësia e tij qëndron në përputhje me standardet ndërkombëtare të paketimit.


· Ky produkt mund t'i rezistojë nxehtësisë. Materiali prej inoksi ka rezistencë të shkëlqyer ndaj temperaturës së lartë dhe nuk do të deformohet lehtë edhe kur piqet në temperaturë të lartë për një kohë të gjatë.


· Ndjenja e qetë e prekjes është një nga avantazhet e saj. Njerëzit nuk do të gjejnë ose ndiejnë asnjë gërvishtje metalike në sipërfaqen e saj që mund të shkaktojë siklet.


Veçoritë e kompanisë


· Me përvojë të pasur në industri, ne numërohemi ndër prodhuesit dhe importuesit kryesorë të një game të gjerë dollapësh moderne të kuzhinës.


· Për të rritur cilësinë e kabineteve moderne të kuzhinës, miraton teknologjinë e kabineteve moderne të kuzhinës.


· Më shumë projekte të reja po zhvillohen nga për të zgjeruar më shumë tregje. Pyetni!


Zbatimi i produktit


kabinetet moderne të kuzhinës është një nga produktet kryesore të Me aplikim të gjerë, produkti ynë mund të aplikohet në industri dhe fusha të ndryshme. Dhe është shumë e dashur dhe e favorizuar nga klientët.


Nga këndvështrimi i klientit, ne u ofrojmë klientëve tanë një zgjidhje të plotë, të shpejtë, efikase dhe të realizueshme për të zgjidhur problemet e tyre.


Zgjedhja e ngjyrave

Ceramic
Xhami
Alumini
Dru.

Tavolina qeramike quhet edhe tavolinë porcelani, tavolinë prej guri të sinteruar, varet nga vendi. Ne zgjedhim materialin e tavolinës prej qeramike të cilësisë së sigurisë ushqimore. Sipërfaqet qeramike janë rezistente ndaj kimikateve, zjarrit, gërvishtjeve dhe njollave. Ato mund të vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me vajin, verën dhe pijet e nxehta. Lehtë për t'u pastruar dhe pa u prekur apo dëmtuar.

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 6

BKX01

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 7

BKX02

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 8

BKX03

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 9

BKX04

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 10

BKX05

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 11

BKX06

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 12

BKX-C05

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 13

BKX-C06

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 14

BKX-C011

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 15

BKX-C13

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 16

BKX-C14

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 17

BKX-C15

Këtu është përshkrimi i prezantimit të produktit.
点击文本直接修改,或者点击文本组件左侧设置图标进行更多设置修改。

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 18

BKX-G-01

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 19

BKX-G-02

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 20

BKX-G-03

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 21

BKX-G-04

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 22

BKX-G-05

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 23

BKX-G-06

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 24

BKX-G-07


Alumini holandez Akzonobel i veshur me pluhur, i lehtë dhe i qëndrueshëm, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit, motit dhe ujit

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 25

BKX-G-01

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 26

BKX-G-02

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 27

BKX-G-03

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 28

BKX-G-03

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 29

BKX-G-03

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 30

BKX-G-03

BK CIANDRE zgjodhi me cilësi të lartë vendase ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 31

BKX34024

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 32

BKX85468

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 33

BKX7498

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 34

BKX85383

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 35

BKX7408

Kabinetet moderne në kuzhinën OEM 36

U18505XT

ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.