Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Produktet

BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R & D ofruesi global i zgjidhjes. Ne kemi koleksione të plota të tavolinave prej qeramike, tavolinave të kafesë, dollapëve të kuzhinës, paneleve të kuzhinës, dollapëve me dollap, dyerve dhe dollapëve modularë për TV.  Bk Ciandre ndjek nga afër stilin popullor minimalist italian të shtëpisë dhe integron karakteristikat e veta për të krijuar një seri produktesh tavoline qeramike që i përkasin Bk Ciandre-përfshirë

nuk ka të dhëna
BK CIANDRE është e vendosur të ofrojë mobilje italiane minimaniste për shtëpi dhe komerciale, duke përfshirë tryezën e ngrënies, tavolina zyre, dollap librash, dollap vere, gardërobë të hapur, dyer inteligjente, e gjithë zgjidhja është e përshtatur për të ofruar një kombinim perfekt të mbështetjes. rehati dhe shije, duke i dhënë përdoruesit fundor rehati të plotë dhe një mjedis frymëzues shtëpiak dhe tregtar. në vitin 2016, BK CIANDRE ka importuar disa MAKINA CNC EVROPËS, të cilat vendosin saktësinë e produktit tonë më pak se 0.1 mm, që është jashtëzakonisht strikte në formimin e xhamit dhe aluminit, dhe gradualisht kemi bashkëpunuar me korporata prestigjioze botërore si LAMINA dhe të tjera të larta. - markë mobiljesh të nivelit.
Këtë dëshiron ta dish.
1
A mund të ndalohet?
Po. Na jepni vizatimin tuaj CAD ose na tregoni madhësinë dhe dizajnin e kërkuar që preferoni, ne mund ta bëjmë atë për ju!
2
A mund të marr vesh?
Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostra falas e copëzave të vogla është në dispozicion me ngarkesën e mbledhur ose të parapaguar
3
Çfarë është?
MOQ ynë është 1 grup (vetëm për kushtet EXW)
4
Si i dërgon mallrat?
Nga deti
5
Cilat janë kushtet e pagesës?
Ne mund të bëjmë EXW, FOB, CFR, CIF varet nga nevoja juaj. T/T, L/C, Paypal janë të pranueshme. Depozita do të kërkohet përpara se prodhimi dhe balanci do të paguhet përpara dorëzimit
6
Sa zgjat data e dorëzimit?
Koha e prokurorisë varet nga materiali, madhësia dhe sasia juaj. Prodhimi i zakonshëm kërkojnë 20-40 ditë pasi ne duhet të sigurohemi që cilësinë tonë dhe përshtatet standardin. Ne mund t'i dorëzojmë mallrat brenda 7 ditëve nëse janë në magazinë
7
Mund të më ndihmoni për instalim?
Ne nuk kemi instalues ​​jashtë shtetit, por do të ketë udhëzues instalimi në letër ose ne mund t'ju mbështesim me video
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.