+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 1
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 2
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 3
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 4
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 5
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 6
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 7
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 1
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 2
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 3
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 4
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 5
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 6
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 7

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3

hetim

Detajet e produktit të dollapëve gjysmë të personalizuar të kuzhinësShfaqje e shpejtë:


Materiali i përdorur është i ri dhe i mirë për shëndetin. Kontrollimi i çdo detaji të produktit është një hap i domosdoshëm në Dollapët e kuzhinës gjysmë me porosi të zhvilluara nga janë përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme. Produkti ka fituar vlerësime unanime nga të gjithë klientët dhe ka një perspektivë premtuese tregu.Informacioni i Prodhimit


do t'ju tregojë detajet specifike të produktit më poshtë.

Teknika profesionale
BK Ciandre ofron një ngjyrë të gjerë, modele, përzgjedhje dizajni dhe funksion të personalizuar të tavolinës së kuzhinës të bërë me porosi. Këto tavolina kuzhine mund të personalizohen për t'iu përshtatur planit tuaj specifik të kuzhinës. Ne mund të personalizojmë çdo funksion dhe formë që dëshironi, me furrën, pjatalarëse, karikimin automatik të telefonit, derën automatike të hapur dhe shumë nga funksionet fantastike, ju mund të ndërtoni konceptin tuaj të kuzhinës.

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 8

Ne zgjedhim materialin e tavolinës prej qeramike të cilësisë së sigurisë ushqimore. Sipërfaqet qeramike janë rezistente ndaj kimikateve, zjarrit, gërvishtjeve dhe njollave. Ato mund të vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me vajin, verën dhe pijet e nxehta. Lehtë për t'u pastruar dhe pa u prekur apo dëmtuar.
Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 9

BK CIANDRE Ka më shumë se 50 opsione të dizajnit të ngjyrave të tavolinës, si pllakë qeramike e markës së famshme vendase (NEW PEARL, GOLDME, SHUIHUITECH) ose pllakë qeramike LAMINAM ITALY dhe dizajn ekskluziv të personalizuar, të cilat të gjitha janë prodhuar në makinë LAMINAM ose SACMI ITALI.


Panela porcelane

Tavolina qeramike quhet edhe tavolinë porcelani, tavolinë prej guri të sinteruar, varet nga vendi. Ne zgjedhim materialin e tavolinës prej qeramike të cilësisë së sigurisë ushqimore. Sipërfaqet qeramike janë rezistente ndaj kimikateve, zjarrit, gërvishtjeve dhe njollave. Ato mund të vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me vajin, verën dhe pijet e nxehta. Lehtë për t'u pastruar dhe pa u prekur apo dëmtuar.

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 10

BKX01

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 11

BKX-02

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 12

BKX-03

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 13

BKX-C07

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 14

BKX-C09

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 15

BKX-C14

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 16

Rreshta

BK CIANDRE zgjodhi me cilësi të lartë vendase ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine

    Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 25Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 26Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 27Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 28Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 29Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 30

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

   Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 31Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 32Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 33Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 34Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 35Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 36

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12

Alumini


Alumini holandez Akzonobel i veshur me pluhur, i lehtë dhe i qëndrueshëm, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit, motit dhe ujit

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 37

BKX-A-01

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 38

BKX-A-02

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 39

BKX-A-03

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 40

BKX-A-04

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 41

BKX-A-05

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 42

BKX-A-06

Kabinet e madhe të Kuzhinave...3 43

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,   por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &D zgjidhje, BK Ciandre, një mobilje globale R & D ofrues i zgjidhjes.Informacioni i ndërmarrjes


e vendosur në është një ndërmarrje potenciale. Ne fokusohemi në biznesin e ka qenë gjithmonë duke iu përmbajtur filozofisë së biznesit të 'tejkalimit të pritshmërive të klientit' dhe duke marrë si objektiv zhvillimi ndërtimin e ndërmarrjeve të famshme me integritet. Ne po përpiqemi të arrijmë një situatë të favorshme për shoqërinë, klientët, punonjësit dhe ndërmarrjet. Kompania jonë bashkon shumë talente teknike të mesëm dhe të lartë të cilët kanë punuar shumë për shumë vite në industri. Me fokus në nevojat e mundshme të klientëve, u ofron klientëve zgjidhje me një ndalesë.
Ne gjithmonë insistojmë në prodhimin e produkteve me cilësi të lartë. Mirëpresim klientët me nevoja për të negociuar me ne!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap