+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 1
Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 2
Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 3
Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 1
Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 2
Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 3

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4

hetim

Avantazhe të kompanisë


· Për të zhvilluar dizajnin e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës, ne kemi dizajnerët, parashikuesit e modës, tregtarët dhe zhvilluesit e produkteve të punojnë së bashku për të përcaktuar dizajnin e saj.


· Ky produkt nuk rrudhet apo tkurret edhe pas shumë herë larjes në makinë. Dhe nuk piqet lehtë.


· Produkti është miqësor me mjedisin. Njerëzit mund ta riciklojnë dhe ripërdorin atë për shumë herë, gjë që mund të zvogëlojë kërkesën për fibra natyrale ose materiale të tjera natyrore.


Teknikë profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 4
Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 5

Kundërshtat e Ceramike

Është një material jashtëzakonisht i fortë, kundër gërvishtjeve dhe i lehtë për t'u pastruar.

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 6

BKX01

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 7

BKX-02

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 8

BKX-03

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 9

BKX-C07

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 10

BKX-C09

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 11

BKX-C14

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 12

Rreshta

BK CIANDRE zgjodhi me cilësi të lartë vendase ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine


 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 21 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 22 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 23 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 24 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 25 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 26

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 27 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 28 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 29 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 30 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 31 Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 32

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12       OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.


Veçoritë e kompanisë


· udhëheq zhvillimin e industrisë së kabineteve të kuzhinës gjysmë me porosi dhe ka një ndikim të mirë.


Teknologji i përparuar, Makina dhe pajisjet e investituara me lart dhe punëtorët e stërvitur mirë sigurojnë si aftësinë e prodhimit të lartë, ashtu edhe cilësi të lartë për


· Ju mund të merrni dollapët tanë të kuzhinës gjysmë me porosi dhe të merrni shërbim të kënaqshëm. Telefono!


Detaje të Prodhimit


Me fokus në cilësi, i kushton vëmendje të madhe detajeve të kabineteve të kuzhinës gjysmë me porosi.Zbatimi i produktit


Dollapët e kuzhinës gjysmë me porosi të prodhuara nga kompania jonë janë të përshtatshme për raste të ndryshme në industri.


Me fokus te klientët, analizon problemet nga këndvështrimi i klientëve dhe ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse, profesionale dhe të shkëlqyera.Krahasimi i produktit


dollapët gjysmë me porosi të kuzhinës kanë performancë më të mirë në aspektet e mëposhtme.Avantazhe të ndërmarrjes


ka një ekip që është i përkushtuar, efikas dhe i rreptë. Kjo krijon një bazë të fortë për zhvillimin e shpejtë.


Ne jemi të gatshëm të ofrojmë shërbime intime për konsumatorët me një mënyrë shërbimi cilësor, fleksibël dhe të adaptueshëm.


Duke synuar të ndërtojë një "ndërmarrje të famshme ndërkombëtare", promovon në mënyrë gjithëpërfshirëse përmirësimin e biznesit dhe transformimin e menaxhimit, rrit vlerën e konkurrencës së tij dhe përpiqet të bëhet një kompani lider me biznes kryesor të jashtëzakonshëm në industri.


Që nga fillimi është përmirësuar vazhdimisht procesi i prodhimit dhe cilësia e produktit. Tani ne fitojmë njohjen e industrisë me produkte me cilësi të lartë.


Produktet e kompanisë sonë janë tashmë të disponueshme në të gjithë vendin dhe ne gjithashtu i eksportojmë ato në Lindjen e Mesme, Evropë, Amerikë, Afrikë dhe vende e rajone të tjera.

Informacioni i kabinetit në kuzhin

Marka e kabineteve gjysmë të personalizuara të kuzhinës-4 33
Kabinet në kuzhin    BKX-C0013
Rek BK CIANDRE
Trupi i kabinetit në kuzhin U importuar
Pjesa e kabinetit të kishës Dru.
Hardware e kabinetit Dru.
Hardware e kabinetit Importuar & Blum  
Përmasat E personalizuar
Ngjyra   E bardhë/gri/e zezë, e personalizuar gjithashtu e pranueshme
Kontrolli i cilësisë 100% inspektim para paketimit
Shërbimi pas shitjes   Ne jemi gjithmonë këtu për të punuar me ju dhe për të ofruar 30 vjet garanci për produktin.       
OEM &ODM   E pranueshme
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Produkte të nxehta
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap