Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 1
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 2
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 3
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 4
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 5
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 6
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 7
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 1
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 2
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 3
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 4
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 5
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 6
Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 7

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë

hetim

Bianco Statuario.
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.

Këto tavolina ngrënieje elegante dhe minimaliste janë krijuar për të qenë pika qendrore e çdo ambienti të jashtëm shtëpiak

dhe hapësirën e brendshme për shkak të madhësive të tyre të ndryshme.

100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 8

Sipër tavoline me pllakë qeramike/porcelani

Qeramika është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj nxehtësisë dhe e lehtë për t'u pastruar për shkak të natyrës së saj

tekstura dhe madhësia qeramike mund të personalizohen.

       

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 9

BKX01

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 10

BKX-02

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 11

BKX-03

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 12

BKX-C07

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 13

BKX-C09

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 14

BKX-C14

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 15

Baza e Tabelës së Aluminit

  Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.

Një bazë alumini e veshur me pluhur plotëson dizajnin.

 

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 24

BKX-A-01

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 25

BKX-A-02

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 26

BKX-A-03

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 27

BKX-A-04

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 28

BKX-A-05

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 29

BKX-A-06

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 30

BKX-A-07

OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.


Avantazhe të kompanisë


· Tavolina e ngrënies me gurë të sinteruar është prodhuar me mbështetjen e mjeteve dhe pajisjeve më të fundit.


· Produkti është rezistent ndaj deformimit. Materialet e tij të ngurtësuara mund të përballojnë temperaturën e lartë në banjë si dhe ngarkesat e rënda.


· udhëhiqet nga nevojat e klientëve tanë dhe është një filozofi gjithëpërfshirëse e menaxhimit të cilësisë.


Veçoritë e kompanisë


· është një burim i jashtëzakonshëm për buxhetin, orarin dhe cilësinë. Ne kemi përvojën dhe burimet për të përmbushur specifikimet më të kërkuara në tryezën e ngrënies me gurë të sinteruar.


· Me staf të shkëlqyer dhe pajisje të avancuara, tavolina jonë e ngrënies me gurë të sinteruar ka fituar njohjen e më shumë klientëve.


· dëshiron të kënaqë klientët tanë çfarëdo qoftë në cilësi apo shërbim. Kërkoni online!


Zbatimi i produktit


Tavolina e ngrënies me gurë të sinteruar e zhvilluar dhe prodhuar nga kompania jonë mund të përdoret gjerësisht në industri dhe fusha të ndryshme profesionale.


ka qenë e angazhuar në prodhimin e për shumë vite dhe ka grumbulluar përvojë të pasur në industri. Bazuar në këtë, ne mund të ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të shkëlqyera sipas situatave aktuale dhe nevojave të klientëve të ndryshëm.


Përmasat

Tavolinë ngrënieje me gurë të sinteruar Blej me shumicë 31
mm (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia) Inç (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
1400x800x750
1600x800x750
1800x1000x750
55x32x30
63x32*30
71*32*30

Përshkrimi

Emri i Prodhimit

BK CIANDRE Tavolinë minimaliste moderne me tavolinë qeramike dhe bazë tavoline prej alumini për derën e jashtme

Rek

BK Ciandre

Madhësia

1400*800*760Mm.  1600*800*760Mm.  1800*800*760Mm.

Sipër i tabelës

  Moti & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, mirëmbajtje të ulët dhe të qëndrueshme.

Baza e tabelës

Alumini i veshur me pluhur, i lehtë dhe i qëndrueshëm.

Përdorimi

Dhomë ngrënie, Sallon, hotel, vilë, zyrë

Përdorues specifike

Mobilje per shtepi, mobilje komerciale

Stili

minimalist/modern/bashkëkohor

Forma

Drejtkëndësh/ i personalizueshëm

(sipër tavoline dhe baza e tavolinës)

Tabela sipërme

Opsionale: mat / ndjesi lëkure / me shkëlqim / shkëmb

Përgjithësia e bazës së tabelës

Akzonobel holandez i veshur me pluhur

Avantazhe

1.   sipërfaqja e strukturës së ndjesisë së lëkurës

           2. Fortësia rezistente ndaj gërvishtjeve arrin mhos 7 gradë

3. Lehtë për t'u pastruar vetëm një fshirje e gjithçkaje

Ngjyra

Ngjyra e tavolinës dhe e bazës së tavolinës është e personalizueshme

Paketa:

Kartoni

(paketa është e personalizueshme e përfshirë në paketë, material dhe logo)

Shërbimi i dizajnitë

Dizajn grafik, dizajn logo, dizajn 3D, dizajn produkti

Shërbimi tjetër

OEM/ODM/OBM/ R &Shërbimi D/shërbimi i ekskluzivitetit

ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.