Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Të varësisë

Koleksioni BK CIANDRE i dizajnit të tualetit të banjës është një kombinim i estetikës dhe funksionalitetit. Këta faktorë janë shumë thelbësorë për të krijuar një ambient të rehatshëm banjo me atmosferë introspektive.bukuri. Dizajni ynë kryesor është modern, por në fuçi në dysheme dhe në mur, me sirtarë ose dyer, me pasqyrë LED inteligjente ose me kabinete të sipërme montuese në mur, gjithashtu të gjithë kompletet mund të dizajnohen me drita LED, të gjitha zgjedhjet në shumë matje dhe perfundimet, gjitha

nuk ka të dhëna
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.