Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Ec në funde

BK Ciandre Versioni elegant pa dyer, shndërrohet në një dollap të vërtetë shëtitjeje: në këtë konfigurim të dy përfundimet (me llak, alumin, xhami, druri, kallaji me kallaj dhe shumë të tjera) luajnë një rol po aq qendror sa pajisjet e brendshme modulare. Prakticiteti është i garantuar: njësitë e sirtarëve të varur, sirtarët me ndarës, raftet e këpucëve dhe tabakatë e nxjerrshme janë vetëm disa nga konfigurimet e mundshme. Variacioni i parë i dizajnit është Master Island, një ishull qendror i lirë, idea

nuk ka të dhëna

A keni ëndërruar gjithmonë të keni shëtitjen perfekte në gardërobë?

11 ide elegante se si të krijoni një shëtitje perfekte në gardërobë

Kur dukesh mirë ndihesh mirë! Imagjinoni të hyni në veshjet tuaja Master që është po aq elegant sa edhe rrobat e bukura që zotëroni. Ne besojmë se një shëtitje në gardërobë duhet t'ju japë një ndjenjë lehtësie dhe zbulimi dhe të ndiheni sikur jeni në një butik luksoz. Ejani të zbuloni disa mënyra të mrekullueshme për ta mbajtur dollapin tuaj magjepsës dhe të organizuar!

Udhëzuesi juaj përfundimtar për të krijuar veshjet e tua të Ëndrrave

Ruajtje e zgjerë
Një nga idetë më të rëndësishme të dizajnit të dollapëve që do të dëshironit të bëni siç duhet është faqosja e ruajtjes së dollapit.
Vetëm për shkak se keni më shumë hapësirë ​​ruajtëse në dispozicion nuk do të thotë që nuk duhet të maksimizoni çdo hapësirë ​​të disponueshme në dollap.
Përdorimi i hapësirës suaj vertikale të ruajtjes deri në kulmin e aftësive të tij mund të ndihmojë për ta arritur këtë. Përfshini shufra shtesë të varjes, aksesorë për dollapët, raftet nga dyshemeja deri në tavan dhe raftet e këpucëve në dizajnin e dollapit.
Përdorimi i një organizuesi të personalizuar të dollapëve me cilësi të lartë rekomandohet gjithashtu shumë. Ata do të maksimizojnë më së miri hapësirën e ruajtjes së dollapit tuaj duke krijuar një shtëpi për gjithçka që vishni dhe do të plotësojnë në mënyrë efektive dekorin e shtëpisë tuaj.

Hapi i parë në krijimin e garderobës tuaj të ëndrrave është të mendoni se si do të funksionojë. A ju pëlqen të hyni dhe të shihni të gjitha veshjet dhe aksesorët tuaj të mrekullueshëm në ekspozitë? Apo preferoni një qasje të pastër? Nëse keni hapësirë ​​të mjaftueshme për të pasur dyer plotësisht të funksionueshme dhe ndoshta dëshironi të mbroni mëndafsh delikate - ky mund të jetë opsioni për ju. Dyert e xhamit ndihmojnë për të mbajtur një pamje të pastër pa rrëmujë vizuale, transparente, të ajrosura dhe atmosferike..  

Dyer të pastra dhe të fshehura dollapësh

Ndriçim i mirë dhe ngjyrat e duhura
Një dollap me dollap nuk ofron vetëm hapësirë ​​të bollshme magazinimi dhe ambient luksoz për zonën tuaj të veshjes. Gjithashtu ju lejon të shfaqni të gjithë veshjet tuaja dhe të gjithë aksesorët e veshjeve tuaja.
Për ta bërë garderobën tuaj me të vërtetë të spikatur, përdorimi i ngjyrave dhe ndriçimit të duhur në dollapin tuaj është thelbësor.
Ngjyrat e dollapit tuaj mund të variojnë nga pamja tokësore, më e errët që vjen me zgjedhjen e përfundimeve të kabinetit me pamje më natyrale deri te pamja më e ndritshme dhe më e qartë që përcillet duke përdorur ngjyra më të lehta për përfundimet e kabinetit, muret dhe tavanet tuaja.
Për ndriçimin, një llambadar shton një masë shtesë ekstravagance në hapësirën e dollapit. Mund të plotësohet me ndriçim të zhytur lart, ndriçim të detyrave dhe ndriçim LED të vendosur në mënyrë strategjike të integruar në dizajnin e kabinetit për të treguar veshjet tuaja dhe për të shtuar një ambient shtesë.

Ja disa rekomandime.:

● Shkopet e tjera të nxjerra

● Pengohet e larjes

● Një pjesë e rrëmujës

● Rripat e rrëshqitjes

● Goxha rripa

Detajet e dizajnit të dollapit

Janë detajet e vogla që mund ta ngrisin dizajnin e një dollapi nga thjesht i mirë në diçka vërtet të mrekullueshme, ku hyjnë aksesorët e dollapit.

Përfitoni nga shumëllojshmëria e gjerë e aksesorëve praktik të dollapit që janë në dispozicion për t'ju ndihmuar të përmirësoni rutinën tuaj të përditshme për t'u përgatitur për punë dhe raste të veçanta

Personalizo funksionin e
Dollapi juaj i ëndërr  
nuk ka të dhëna
Bisedoni me ekspertët e dizajnit të dollapëve
Nëse dëshironi të çliroheni nga kufizimet e një dollapi të vogël dhe hapësirës përgatitore, rezervoni me ne një konsultë falas për dizajnin në shtëpi për të përcaktuar se cilat ide të dizajnit të dollapëve mund t'i shërbejnë më mirë nevojave tuaja.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.