+15 vjet Mobilje minimaliste të nivelit të lartë R &D MANUFACUTURE.

Kush jemi ne?

Për BK CIANDRE.

BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R & D ofruesi global i zgjidhjes. Ne kemi koleksione të plota të tavolinave prej qeramike, dollapëve të kuzhinës, paneleve të kuzhinës, dollapëve, dyerve dhe dollapëve modularë për TV.

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
MANUFACTURING

Ne e konsiderojmë teknologjinë dhe makinat si thelbësore dhe ato mund të gjenden në të gjithë organizatën tonë: duke filluar nga produkti, në të cilin kërkohet për të arritur cilësinë dhe përsosmërinë më të lartë, deri te sistemet e prodhimit, të karakterizuara nga përdorimi i qelqit dhe alumini, një shenjë e fleksibilitetit maksimal në prodhim.

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
CERTIFICATE
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap