Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 1
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 2
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 3
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 4
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 5
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 1
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 2
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 3
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 4
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 5

Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme

hetim

Avantazhe të kompanisë


· Dizajni i Tavolinave të Ngrënies është krijuar me kujdes. Përkufizohet si përdorimi i imagjinatës, parimeve shkencore dhe teknikave inxhinierike.


· Produkti është rezistent ndaj njollave dhe lëngjeve. Ai është i veshur ose i lëmuar me një shtresë që kalon përmes një trajtimi të posaçëm zhytjeje, e cila i mundëson atij t'i rezistojë njollave të njollave, acidit dhe alkalinës.


· Produkti promovon ushtrimet shtrënguese të muskulit të këmbës dhe muskulit të pasmë të prapanicës, gjë që ndihmon në formësimin e këmbëve deri diku.


Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 6

Përshkrimi i prodhimit

Struktura minimale metalike dhe kombinimi perfekt i tavolinës me pllaka të thjeshta të sinteruara të bardha,

duke paraqitur një koncept shumë por jo të thjeshtë shtëpie.

Përmasat

Dimensionet: Madhësia mund të personalizohet sipas nevojës aktuale


Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 7


mm (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia) Inç (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)

1200x1200x750

1600x900x750

1800x900x750

2400x1000x750

3000 x 1100 x 750


48x48x30

64x36x30

72x36x30

96x40x30

120x44x30Zgjedhja materiale

■ Xhuli

■ Laminami

■ Druri natyrore

■ Pjesë të ngjyrave aluminit

Video i Prodhimit


Detaje të Prodhimit

Këmbët e tavolinës së hollë prej alumini të Serisë Long Island, një interpretim delikat i estetikës së thjeshtë.


Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 8
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 9
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 10
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 11

Aplikimet aktuale të produktit

PRODUCTS APPLICATION


Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 12
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 13
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 14
Tavolinat e ushqimit të përgjithshëme 15


Veçoritë e kompanisë


· është i njohur për Tavolinat e ngrënies me cilësi të lartë.


· ka qenë gjithmonë duke përmirësuar aftësitë e saj teknike. Cilësia e tavolinave të ngrënies është optimizuar vazhdimisht nga teknologjia jonë e jashtëzakonshme.


· Ne besojmë se zhvillimi i qëndrueshëm është praktikë e mirë biznesi. Ne kemi përgjegjësi për të mbrojtur mjedisin. Prandaj, ne ushtrojmë të gjitha forcat tona për t'i përdorur burimet më me mençuri dhe për të ndryshuar mënyrën se si punojmë. Kontrollo tani!


Detaje të Prodhimit


Me kërkimin e përsosmërisë, përpiqemi për prodhim të mirëorganizuar dhe Tavolina Ngrënie me cilësi të lartë.Zbatimi i produktit


Tavolinat e ngrënies të prodhuara nga janë përdorur gjerësisht në industri.


Ne dëgjojmë me kujdes kërkesat e klientit dhe ofrojmë zgjidhje të synuara bazuar në pengesat e klientit. Prandaj, ne mund t'i ndihmojmë klientët tanë që të zgjidhin më mirë problemet.Krahasimi i produktit


Krahasuar me produktet e tjera në industri, Tavolinat e Ngrënies kanë përparësi më të dukshme të cilat pasqyrohen në aspektet e mëposhtme.Avantazhe të ndërmarrjes


Kompania jonë i kushton vëmendje të madhe ndërtimit të ekipeve të talenteve, sepse ato janë elementi bazë për zhvillimin tonë. Prandaj, ne prezantojmë dhe eksplorojmë njerëz të talentuar pavarësisht nga rajonet dhe kufizimet në çdo mënyrë të mundshme. Duke i dhënë një lojë të plotë potencialit, ajo promovon kompaninë tonë që të zhvillohet me efikasitet.


Kompania jonë ka formuar një sistem të plotë shërbimi prodhimi dhe shitjeje për të ofruar shërbime të arsyeshme për konsumatorët.


Duke iu përmbajtur misionit të 'ofrimit të produkteve me cilësi të lartë për njerëzit', kompania jonë përpiqet të bëjë risi dhe zhvillim të përbashkët të teknologjisë, cilësisë dhe shërbimit. Ne besojmë se kompania jonë do të udhëheqë vazhdimisht zhvillimin e industrisë në të ardhmen.


Që nga themelimi në kompaninë tonë ka fituar përvojë të pasur. Përveç kësaj, kapaciteti ynë i fortë prodhues është njohur nga industria.


shiten mire ne tregun vendas. Ata janë të favorizuar edhe nga shumë klientë të huaj.


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.