Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 1
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 2
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 3
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 4
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 5
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 1
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 2
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 3
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 4
Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 5

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë

hetim

Detajet e produktit të prodhuesve të kabineteve të kuzhinësDetaji i shpejtë


Procesi i prodhimit të prodhuesve të kabineteve të kuzhinës është i sigurt dhe i besueshëm. Krahasuar me produktet e tjera, ky produkt ka avantazhe të dukshme, jetë më të gjatë shërbimi dhe performancë më të qëndrueshme. Është testuar nga palë të treta autoritare. Prodhuesit e kabineteve të kuzhinës mund të përdoren në fusha të ndryshme. Produkti ka një shumëllojshmëri të vetive të shkëlqyera dhe përdoret gjithnjë e më shumë në fusha të ndryshme.Informacioni i Prodhimit


Prodhuesit tanë të kabineteve të kuzhinës kanë përparësitë e mëposhtme ndaj produkteve të ngjashme.

Teknikë profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Kundërshtat e Ceramike

Është një material jashtëzakonisht i fortë, kundër gërvishtjeve dhe i lehtë për t'u pastruar.

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 6

BKX01

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 7

BKX-02

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 8

BKX-03

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 9

BKX-C07

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 10

BKX-C09

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 11

BKX-C14

Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 12

Rreshta

BK CIANDRE zgjodhi me cilësi të lartë vendase ose   dërrasa druri e importuar si trup kabineti kuzhine


 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 21 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 22 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 23 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 24 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 25 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 26

          K01                    K02                      K03                    K04                    K05                    K06

 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 27 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 28 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 29 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 30 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 31 Marka e prodhuesve të kabineteve të kuzhinës me shumicë 32

           K07                    K08                    K09                     K10                   K11                   K12       OEM/R tepër i fortë &Aftësia e dizajnit D  
BK CIANDRE ka ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM, por edhe dizajnin e pamjes së produkteve dhe strukturën e produktit R &D dizajnin.Avantazhe të kompanisë


e vendosur në është një ndërmarrje profesionale dhe moderne. Dhe biznesi i madh është i fokusuar në insiston në ofrimin e shërbimeve profesionale për klientët me një qëndrim entuziast dhe të përgjegjshëm. Kjo na mundëson të përmirësojmë kënaqësinë dhe besimin e klientëve. Nëse jeni të interesuar për produktet tona, jeni të mirëpritur të kontaktoni stafin e shërbimit të klientit për konsultim!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.