Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë 1
Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë 1

Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë

hetim

Detajet e produktit të tryezës së dhomës së ndenjesShqyrtimi i prodhimeve


Tavolina e dhomës së ndenjes është prodhuar nën drejtimin e profesionistëve të aftë duke përdorur materiale të klasës optimale. Cilësia e këtij produkti është njohur nga shumë certifikata ndërkombëtare. Tavolina jonë e dhomës së ndenjes përdoret gjerësisht në skenarë të ndryshëm. Për shkak të kostos së tij efektive, produkti po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar në këtë fushë.Përshkrimi


Detajet specifike të tabelës së dhomës së ndenjes janë paraqitur më poshtë.

Përshkrimi i prodhimit

ALLUMINUM TABLE LEG +TABLE TOP SINTERED SLABS

Struktura minimale metalike dhe kombinimi perfekt i tavolinës me pllaka të thjeshta të sinteruara të bardha,

duke paraqitur një koncept shumë por jo të thjeshtë shtëpie. Tavolinë e instalimit DIY.

Janë të zbatueshme si brenda ashtu edhe jashtë.


Përmasat

Dimensionet: Madhësia mund të personalizohet sipas nevojës aktuale

Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë 2

mm (Diametri x Lartësia)

Inch

400mmx300mm

16x12

700mmx300mm

28x12

900mmx300mm

36x12

Zgjedhja materiale

■ Xhuli

■ Laminami

■ Druri natyrore

■ Pjesë të ngjyrave aluminit

Video i Prodhimit

Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë 3

Detaje të Prodhimit

Këmbët e hollë të tavolinës prej alumini, një interpretim delikat i estetikës së thjeshtë.


Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë 4
Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë 5


Aplikimet aktuale të produktit

PRODUCTS APPLICATION


Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë 6


Marka e tavolinës së dhomës së ndenjes me shumicë 7
Futja e kompanisë


Me ekipin e talentuar të shitjeve dhe përvojën e pasur të eksportit, shet tryezën e dhomës së ndenjes në shumë vende. ka një nivel të shkëlqyer teknik për prodhimin e tavolinave të dhomës së ndenjes. Ne synojmë të zhvillojmë dhe mbajmë marrëdhënie afatgjata me partnerët tanë të biznesit bazuar në çiltërsinë, ndershmërinë dhe besimin. Ne kërkojmë të kuptojmë nevojat e tyre të biznesit dhe synojmë të ofrojmë mbështetje reciproke për të siguruar krijimin e partneriteteve të qëndrueshme biznesi.
Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve produkte cilësore. Ne mirëpresim sinqerisht klientët që kanë nevojë të na kontaktojnë dhe presim të krijojmë një marrëdhënie miqësore afatgjatë me ju!


ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.