Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 1
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 2
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 3
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 4
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 5
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 6
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 7
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 8
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 1
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 2
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 3
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 4
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 5
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 6
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 7
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 8

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës

hetim

Avantazhe të kompanisë


· Tabela e rrumbullakët qeramike vjen me shumë aksesorë opsionalë në procesin e prodhimit. Fasadat e ventiluara kundër diellit, grilat, ndriçimi natyror zenital, sistemet e shkarkimit të energjisë së erës, muret dhe çatitë e gjelbërta ose të gjalla, së bashku me veçori të tjera që përdorin komplete energjie efikase, janë të gjitha zgjedhje opsionale.


· Produkti është i kualifikuar me standardet ndërkombëtare të cilësisë.


· Njerëzit mund të besojnë se është një zgjedhje e mirë për ata me alergji të lëkurës, sepse nuk përmban kimikate që irritojnë lëkurën.


Teknika profesionale
Makina automatike për prerje, prerje, pastrim, i bën produktet një zanat perfekt për klientët.
100% inspektim i cilësisë, kontrolloni rreptësisht cilësinë në çdo procedurë.

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 9

Pllakë qeramike/porcelani Top tavoline

Tavolina qeramike quhet edhe si pllakë porcelani, tavolinë prej guri të sinteruar, varet nga vendi  
Tabela e sipërme Është moti & Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, mirëmbajtje të ulët dhe të qëndrueshme.

Ceramic
Xhami
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 10

BKX01

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 11

BKX02

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 12

BKX03

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 13

BKX04

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 14

BKX05

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 15

BKX06

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 16

BKX-C05

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 17

BKX-C06

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 18

BKX-C11

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 19

BKX-C13

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 20

BKX-C14

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 21

BKX-C15

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 22

BKX-G-01

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 23

BKX-G-02

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 24

BKX-G-03

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 25

BKX-G-04

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 26

BKX-G-05

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 27

BKX-G-06

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 28

BKX-G-07

Baza e Tabelës së Aluminit
Ne mund ta realizojmë dizajnin tuaj ideal të bazës së tavolinës në realitet.

Alumini
Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 29

BKX-A-01

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 30

BKX-A-01

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 31

BKX-A-01

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 32

BKX-A-01

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 33

BKX-A-01

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 34

BKX-A-01

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 35

BKX-A-01

OEM/R i fortë &Aftësia e dizajnit D
BK CIANDRE ekipin e vet profesional të stilistëve të mobiljeve dhe ekipin e zhvillimit, i cili na lejon jo vetëm të bëjmë shumë porosi dhe projekte të projektimit OEM,

por edhe dizajni i pamjes së produkteve dhe struktura e produktit R &D dizajnin. BK CIANDRE,R & D ofrues i zgjidhjes!


Veçoritë e kompanisë


· është një prodhues dhe furnizues i mirënjohur i tavolinave të rrumbullakëta qeramike dhe është konsideruar si një nga zgjedhjet më të mira në industri.


· Me një themel të fortë teknik, kompania jonë ka arritur një nivel të lartë të nivelit teknik vendas.


· Ne e dimë se për t'u shërbyer klientëve tanë duhet të qëndrojmë të përgjegjshëm ndaj nevojave aktuale dhe të ardhshme të tregut. Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë!


Detaje të Prodhimit


Për të njohur më mirë tavolinën e rrumbullakët qeramike, do t'ju tregojmë detajet specifike në seksionin vijues.Zbatimi i produktit


Tavolina e rrumbullakët qeramike e prodhuar nga kompania jonë mund të përdoret në shumë fusha.


Me fokus te klientët, analizon problemet nga këndvështrimi i klientëve dhe ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse, profesionale dhe të shkëlqyera.Krahasimi i produktit


Tabela e rrumbullakët qeramike e është përmirësuar shumë në aspektet e mëposhtme.Avantazhe të ndërmarrjes


Kompania jonë ka një skuadër të pavarur R&D të klasës së parë dhe një infrastrukturë të fortë për kërkime shkencore. Për të integruar kërkimin dhe prodhimin shkencor, anëtarët e ekipit tonë vazhdojnë të bëjnë përmirësime në sistem, teknologji, menaxhim dhe inovacion. Është e mirë për përshpejtimin e transformimit dhe industrializimit të arritjeve shkencore dhe teknologjike.


ka një sistem shërbimi gjithëpërfshirës që mbulon nga para-shitjet deri tek ato pas shitjes. Ne jemi në gjendje të ofrojmë shërbime me një ndalesë dhe të menduar për konsumatorët.


Për të arritur një të ardhme të ndritur, kompania jonë merr ndershmërinë, drejtësinë, respektin për shkencën dhe prosperitetin e përbashkët si koncept zhvillimi.


themeluar në bëhet një kompani dominuese në industri pas zhvillimit të shpejtë prej vitesh.


Kompania jonë jo vetëm që fokusohet në shitjet në tregun vendas, por gjithashtu përpiqet të zgjerojë tregun jashtë shtetit.


Përshkrimi

Tavolina e rrumbullakët qeramike me shumicë e markës 36
Përmasa(mm) Inch
BK-XTC005 L W H L W H

1400 800 740 56 32 29.6

1600 800 740 64 32 29.6

1800 900 740 72 36 29.6


Detaje të prodhimit


Emri i shkronjave   BK CIANDRE
Stili i lëvizje BKXTC005
Sipër i tabelës   Maje i tabelës ceramikes
Baza e tabelës   Baza e tavolinës prej çeliku të karbonit (mund të jetë bazë druri)
Aftësia e furnizimit 15000PCS/MONTH
Paketare Fëmbat
Periudha e dorëzimit 25 ~ 35 ditë pas pagesës së depozitës
Personalizimi   Pranueshme
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.