Tabelat e lart & Prodhuesi i kabineteve të kuzhinës të personalizuara Që nga viti 1996

Kabineti i verës

Bk Ciandre e specializuar në furnizimin e rafteve të verës dhe mobiljeve të lidhura me verën, dhe ka fituar njohuri të gjera në këtë fushë gjatë shumë viteve në treg, duke na lejuar të plotësojmë nevojat edhe të klientëve më kërkues.

Dizajni dhe krijimi i mobiljeve në hotele, restorante, kafene dhe të gjitha ambientet që shfaqin verë, duke përfshirë baret e verës, dyqanet e verërave, dhomat e degustimit të kantinave të verës, dyqanet me pakicë dhe restorantet. Ne fillojmë duke zhvilluar një projekt të bazuar në paraqitjen e vendndodhjes, i cili më pas zhvillohet më tej duke zgjedhur materialet dhe përfundimet, duke kulmuar në prodhimin e të gjitha mobiljeve, duke përfshirë ndriçimin.
nuk ka të dhëna
BK CIANDRE është një prodhues profesional tavoline qeramike dhe mobilje minimaliste R &D ofruesi global i zgjidhjes.
Abonohur
Abonohuni Nëse dëshironi të jeni partneri ynë, ju lutemi mos hezitoni, historia jonë do të fillojë me kontaktin tuaj.
Na kontaktoni
Angela Peng.
+86 135 9066 4949
Fabrika: Adresa : Jo. 7 Bo'ai East Road, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong
Adresa e zyre : Dhoma 815, Ndërtesa T9, Qyteti i Ri Smart, Qyteti ZhangCha, Distrikti Chan Cheng, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni në
E drejta e autorit © 2022 Guangdong BKX Smart Furniture Co., Ltd. | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.